DRZEWO MARZEŃ

 „Drzewo marzeń” to program, w którym marzenia stają się rzeczywistością. Nie własne marzenia dzieci, które zgłosiły się do programu, ale te dotyczące ich najbliższych. Prowadzący Mateusz Gessler pomoże im w realizacji pomysłów, jak uszczęśliwić tych, którzy są dla nich ważni. Na nowy program zapraszamy do ITVN w każdą sobotę o godzinie 20.00 (CET – Berlin, Paryż), 20.00 (CDT – Chicago) i 21.00 (EDT – Nowy Jork, Toronto).

W pierwszym odcinku drzewo marzeń pojawiło się w Otwocku, a Mateusz Gessler stanął przed niełatwym wyborem. Spośród wielu bezcennych marzeń wybrał trzy, które zrobiły na nim niezwykłe wrażenie.

Wśród nich pojawiło się marzenie Szymona, który bardzo kocha tatę, chce, żeby ten, choć na jeden dzień przeniósł się w czasy swojej młodości… do PRL-u.

Z kolei Zosia marzy, żeby jej mama w końcu założyła kolorową sukienkę. Przed rokiem zmarł jej tata i żona wciąż go opłakuje. Dziewczynka chce znowu zobaczyć uśmiech na twarzy mamy i symbolicznie zakończyć okres żałoby.

Do grona wybranych dołączy również mały Szymek, który zaplanował fantastyczną, dwudziestą rocznicę ślubu swoich rodziców. Zależ mu, żeby ten dzień był wyjątkowy i został w ich pamięci na kolejne dwadzieścia lat. Lot helikopterem to tylko malutkie preludium tego, co ma się wydarzyć. Więcej emocji i wrażeń tylko w kolejnych odcinkach „Drzewa marzeń” w ITVN!

Więcej na itvn.pl

MATERIAŁY TVN