AUTOMANIAK – NOWY SEZON

Najdłużej emitowany program motoryzacyjny w Polsce pojawia się na antenie ITVN już po raz dwudziesty! Doświadczeni dziennikarze motoryzacyjni Rafał Jemielita, Jarek Maznas i Patryk Mikiciuk testują nowe samochody i dzielą się tym, czego nie można wyczytać z tabelek w folderach promocyjnych - wrażeniami z jazdy. Na premierowe odcinki programu TVN Turbo „Automaniak” zapraszamy w każdą niedzielę od 24 czerwca o godzinie 18.00 (CET – Berlin, Paryż), 17.55 (CDT – Chicago) i 18.55 (EDT – Nowy Jork, Toronto) do ITVN.

Prowadzący program przeprowadzają swoje próby w niestandardowych warunkach, nie stroniąc od torów wyścigowych i wyjazdów w trudny teren. Rzetelne testy nie wykluczają oczywiście poczucia humoru, o czym nieustannie przypomina gospodarz studia Marcin Prokop.

Dwudziesta seria będzie odzwierciedlać rynkowe trendy - nie zabraknie aut z segmentu SUV czy crossoverów. W bojowych warunkach zaprezentują się też pick-upy, a miłośników wyjątkowych samochodów zaprosimy na przygodę z Mercedesem-AMG GT R, Audi R8 oraz Fordem Mustangiem.

W pierwszym odcinku wraz z naczelnikiem Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego sprawdzimy, który pick-up najlepiej nadaje się do pracy w górskim, mocno zaśnieżonym terenie. Rafał Jemielita przybędzie na miejsce zmagań Toyotą Hilux, Jarek Maznas - Isuzu D-max, a Patryk Mikiciuk - Mercedesem klasy X. Nie obędzie się bez podjazdów, zjazdów, porównania komfortu jazdy oraz terenowej czasówki w zimowych warunkach. Tego nie można przegapić!

Więcej na itvn.pl

TEKST TVN TURBO