W ROLI GŁÓWNEJ – NOWE ODCINKI

Tej wiosny dostarczymy Państwu nową dawkę emocji w programie TVN Style „W roli głównej".  Magda Mołek od niemal jedenastu lat nie traci apetytu na kolejne rozmowy. Czy i w tym sezonie uda jej się stworzyć niepowtarzalną atmosferę sprzyjającą wyznaniom? Kogo tym razem zaprosi do swojego programu? Zapraszamy do ITVN w każdą niedzielę od 8 kwietnia o godzinie 18.35 (CET – Berlin, Paryż), 18.30 (CDT – Chicago) i 19.30 (EDT – Nowy Jork, Toronto).

- Jestem trochę wampirem, bo szybko podpinam się pod mojego rozmówcę. I bardzo dużo z niego czerpię - tak mówi Magda Mołek o swoich spotkaniach z gwiazdami. - Każda z rozmów czegoś mnie uczy, coś we mnie zmienia, coś innego pozwala mi dostrzec - dodaje.

Długie włosy, pomalowane paznokcie i makijaż, kolorowy ptak polskiej sceny muzycznej. Poszukujący w życiu mocnych wrażeń, adrenaliny - kiedyś bił się na podwórku i nawet miał kłopoty z prawem, dzisiaj stanął za kamerą i robi filmy o przestępcach i życiu na krawędzi. Najbardziej utytułowana polska Himalaistka. Należy do światowej czołówki kobiecej wspinaczki wysokogórskiej. To tylko trójka tajemniczych gości którzy pojawią się w pierwszych odsłonach nowego sezonu. Kim są? Czym zaskoczą prowadzącą? Jakie sekrety zdradzą w programie? Zapraszamy do ITVN!

Więcej na itvn.pl

TEKST TVN STYLE