#SŁAWA – NOWY SEZON

Wielu dąży do tego by stać się sławnym. Jednak chyba nie wszyscy wiedzą, co towarzyszy sławie. Oprócz blasków, pieniędzy i tłumów fanów, osoba znana musi poradzić sobie z utratą prywatności, czasami kłamstwem i krytyką, nawet po śmierci. O tym Karolina Korwin Piotrkowska mówiła już w pierwszym sezonie programu „#SŁAWA”. Czas na rozwinięcie i zupełnie nowe tematy. Na premierowe odcinki zapraszamy w każdą niedzielę od 3 czerwca o godzinie 18.35 (CET – Berlin, Paryż), 18.30 (CDT – Chicago) i 19.30 (EDT – Nowy Jork, Toronto) do ITVN.

W drugim sezonie, Karolina skupi się na trudnej kwestii #molestowania oraz najgłośniejszego hasła ostatnich miesięcy w Polsce i na świecie - #metoo, które uruchomiło lawinę ujawniania wielu skrywanych i brudnych tajemnic Hollywood. Będzie też temat, którego gwiazdy starają się unikać, czyli #nałogi. Alkohol i biały proszek – każdy o tym słyszał, ale nigdy nie próbował. To ciekawe...

Co nakręca największe pieniądze tabloidom? #Ciąża, bo wiadomo, że brzuch celebrytki to sprawa publiczna. Żeby taką się stała, warto porozmawiać również o #fotografii. Czy zastanawiali się Państwo, ile na takim zdjęciu można zarobić?

#Narcyzm, to kolejna choroba XXI wieku. Napompowane usta, wielkie biusty, pośladki a'la Kim Kardashian i nieruchome twarze to cechy charakterystyczne wielu celebrytek. #Operacje plastyczne są dzisiaj na porządku dziennym, jak wyjście do pobliskiego sklepu po ziemniaki. Jednak w świecie, w którym „trzeba", „wypada", „należy" nadal nie brakuje czarnych owiec. Kim dzisiaj jest #buntownik, który nic nie musi? Zapraszamy do ITVN!

Więcej na itvn.pl

TEKST TVN STYLE