VOD.PL

Nowa, nieodpłatna odsłona serwisu VOD.pl, którego właścicielem jest Warner Bros. Discovery zadebiutowała na polskim rynku VOD 14 lutego 2023 r. 

Na platformie oferowanej klientom w modelu AVOD (bez opłat) użytkownicy mają dostęp do bogatej biblioteki seriali, dokumentów, programów rozrywkowych i poradnikowych oraz filmów. To idealne rozwiązanie dla osób, które szukają w sieci darmowych, ale jakościowych oraz legalnych treści.

VOD.pl poszerza portfolio streamingowe Warner Bros. Discovery o usługę będącą dopełnieniem modelu dystrybucji treści (SVOD/ADLITE/AVOD) i odpowiedzią na potrzeby widzów oraz partnerów reklamowych.  

Serwis VOD.pl funkcjonujący w modelu AVOD to oferta jakiej do tej pory nie było na polskim rynku - kultowe treści najwyższej jakości po raz pierwszy dostępne bez opłat. Dzięki temu reklamodawcy zyskują unikalną możliwość dotarcia do wszystkich użytkowników zainteresowanych treściami wideo i prowadzenia swoich kampanii znacznie szerzej i skuteczniej niż dotychczas.

Nowa platforma pełna uwielbianego kontentu od TVN Warner Bros. Discovery oraz innych renomowanych producentów treści, w tym także fascynujących filmów fabularnych z całego świata, gwarantuje wysokie zaangażowanie użytkowników, a w konsekwencji znakomite parametry wynikowe kampanii. VOD.PL zapewnia markom bezpieczne otoczenie - "brand safety", które jest dziś priorytetem w realizowanych działaniach marketingowych. 

Serdecznie zapraszamy do współpracy, zapewniając dostępność naszych reklam we wszystkich kanałach sprzedaży, zarówno bezpośredniej, jak i programmatic.