WAKACYJNA RAMÓWKA TVN STYLE BOGATA W RÓŻNORODNE NOWOŚCI PROGRAMOWE ODPOWIADAJĄCE NA ZMIENIAJĄCE SIĘ POTRZEBY WIDZEK STACJI

Wakacje w TVN Style to czas wielu nowości programowych. Stacja nieustannie przygląda się zmieniającym się zainteresowaniom i potrzebom widzek i z ogromną precyzją podchodzi do budowania ramówki, która jest na nie najlepszą odpowiedzią. Dzięki takim działaniom oferta programowa stacji stale się rozwija, a nowe, jakościowe i stawiające na autentyczność produkcje sprawiają, że kanał jest atrakcyjny, trafiając w szczególności do dorosłych widzek z miast - udział stacji w grupie W 16-49 c50k+ to SHR=1,25% i AFF=176.

W lipcu na TVN Style wystartował zupełnie nowy program modowy pt. „Czas na zmianę”, w którym nowa Prowadząca stacji, Karolina Limbach, poddaje metamorfozie nie tylko wizerunek i szafy bohaterek programu, ale także ich podejście do mody – by było stylowo, ale przede wszystkim w zgodzie z charakterem i stylem życia uczestniczek. Wraz z początkiem sierpnia widzki stacji mogły obejrzeć  kolejną nowość przygotowaną przez kanał i w programie „Ach, ta impreza!” zainspirować się do przygotowania niezapomnianych przyjęć plenerowych! W sierpniowej ramówce nie brakuje również dobrze znanych i lubianych formatów o ugruntowanej pozycji programowej – uwielbiany przez widzki program „Jestem z Polski” wraca na antenę z nowym, ósmym już sezonem, a co za tym idzie – z nowymi, fascynującymi historiami bohaterek, które zdecydowały się zamieszkać poza granicami kraju. Na antenie zobaczymy również drugi sezon „Kliniki naturalnego piękna”, której specjaliści ponownie postarają się o to, aby każdy z uczestników programu poczuł się komfortowo we własnej skórze. Ostatniego dnia sierpnia powrócimy na antenę również z drugim sezon programu „Zrób coś z tym dzieckiem” i poradzimy jak budować zdrowe relacje w rodzinie. Zapraszamy do oglądania!

Czas na zmianę
Emisja: niedziela,  godz. 13:00

„Czas na zmianę” to nowy program TVN Style, w którym Karolina Limbach, stylistka jednego z czołowych polskich magazynów modowych, pomaga kobietom w zmianie stylu. Bohaterki otwierają przed Karoliną swoje szafy, by wybrała z nich to, co najlepsze. Na bazie tych ubrań powstają nowe stylizacje. W pracowni Karoliny każda bohaterka dowiaduje się, jakie kroje są dla niej najbardziej korzystne i jak łączyć ze sobą ubrania, by wyglądać w nich jak najlepiej. Nowe zestawienia ubrań i garść modowych trików odmienią styl bohaterek. Nie zabraknie lekcji makijażu, którą poprowadzi Ania Galińska. Będzie też wizyta w salonie fryzjerskim. Na koniec spektakularna metamorfoza, która zostanie uwieczniona podczas profesjonalnej sesji zdjęciowej. Dotychczas wyemitowane odcinki programu zostały pozytywnie przyjęte przez widzki kanału osiągając w grupie kobiet z miast średni wynik SHR=1,43% i dopasowanie AFF=185.

Ach, ta impreza!
Emisja: niedziela,  godz. 12:30

Pandemia COVID-19 spowodowała, że wiele wydarzeń z przyjaciółmi i rodziną zostało odwołanych, ale zdecydowanie nie zrezygnowaliśmy z nich całkowicie! 50. urodziny babci? Wieczór panieński siostry bliźniaczki? Nie możesz ich przegapić, a projektantka Magda Socha-Włodarska i dekoratorka Agnieszka Winnicka w zupełnie nowym programie „Ach, ta impreza!” pomogą Ci zorganizować najlepsze imprezy w historii! Tak, by było efektownie i ekonomicznie, a przede wszystkim z pomysłem. Premiera pierwszego odcinka formatu uzyskała bardzo dobre wyniki oglądalności w grupie W 16-49 c50k+ – SHR=1,8% oraz dopasowanie AFF=230.

Jestem z Polski 8
Emisja: piątek, godz. 22:25

Zapraszamy Was w podróż dookoła Świata w niezwykle inspirującym towarzystwie. Naszymi przewodniczkami będą niezwykłe kobiety, które postanowiły opuścić Polskę i zamieszkać w najróżniejszych zakątkach globu. W tym sezonie pokażemy Wam między innymi, jak żyje się we włoskiej rodzinie na Sycylii, będziemy podziwiali uroki Teneryfy, odkryjemy magię Macedonii, zobaczymy, jak wygląda prowadzenie wymarzonego biznesu w greckim Thassos. W każdej z tych historii kulisy swojej codzienności odsłoni przed nami fantastyczna bohaterka.

Klinika naturalnego piękna 2
Emisja: niedziela, godz. 20:30

Każdy z nas posiada jakieś kompleksy, mniejsze bądź większe. Klinika Mirackich w nowym sezonie programu „Klinika naturalnego piękna” postanawia pomóc osobom, które sobie z tymi kompleksami nie radzą. Specjaliści Kliniki zrobią wszystko, by bohaterowie programu poczuli się dobrze w swojej skórze. Eksperci podejdą do każdego problemu kompleksowo: od wyjaśnienia przyczyny danego defektu, aż po wyjaśnienie w prosty i przystępny sposób jak z problemem walczyć.  Widzowie zobaczą pracę kliniki „od kuchni”, a przewodnikiem po jej życiu będzie właścicielka – Karina Dudek-Miracka. Dzięki bezpośredniej narracji, widzowie będą mogli poczuć się jakby sami przemierzali korytarze, którymi na co dzień poruszają się specjaliści medycyny estetycznej. W finale każdego odcinka zobaczymy spektakularne metamorfozy, które zostaną wzbogacone o nowe fryzury i makijaże - ale przede wszystkim skupią się na fantastycznym samopoczuciu bohaterów.

Zrób coś z tym dzieckiem 2
Start emisji: wtorek 31.08, godz. 22:25

Ewa Narkiewicz-Nejno jest psycholożką kliniczną i od lat pracuje z najmłodszymi. W kolejnym sezonie programu „Zrób coś z tym dzieckiem” podpowie, jak nauczyć się poznawać potrzeby i emocje dzieci. W każdym odcinku odwiedzi jedną rodzinę, a dzięki materiałom z kamer śledzących ich codzienne życie, poszuka przyczyn problemów, z którymi rodzice sobie nie radzą. Jak budować zdrowe relacje z rodziną? Co zrobić, jeśli brakuje w nich zaufania i zrozumienia? Tego wszystkiego widzowie dowiedzą się w programie „Zrób coś z tym dzieckiem”!

DANE: NAM, 18.07-09.08.2021; SHR%; W16-49 c50+; AFF vs A16-49.