TAKIEJ RELACJI JESZCZE NIE BYŁO! MOTOWIZJA POKAŻE CAŁY RAJD POLSKI!

Tegoroczna, 78. edycja ORLEN Rajdu Polski będzie dostępna dla kibiców jak nigdy wcześniej. Motowizja pokaże wszystkie odcinki specjalne na żywo! Na antenie nie zabraknie także podsumowań rywalizacji we wszystkich trzech cyklach, które będą obecne w Mikołajkach – FIA ERC, Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski i Motul Historycznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski.

W ubiegłym roku, z okazji stulecia Rajdu Polski, Motowizja transmitowała na żywo finałowy odcinek specjalny, który odbył się na kultowej ulicy Karowej w Warszawie. Tym razem kanał sportowo-motoryzacyjny poszedł o krok dalej. Motowizja pokaże na żywo wszystkie czternaście prób tegorocznego Rajdu Polski. Relacje znane z WRC+ to niezwykłe i ogromne przedsięwzięcie: pracuje nad nim ponad 100 osób, a sama transmisja realizowana jest przez ponad 60 kamer, umieszczonych w helikopterach, dronach i samochodach rajdowych.

Za komentarz podczas ORLEN 78. Rajdu Polski odpowiadać będą Grzegorz Gac, Gabriel Borowy, Michał Adamiuk oraz Sławomir Szymczak. Dodatkowo Motowizja będzie miała swoje studio w parku serwisowym w Mikołajkach, którego gośćmi będą zawodnicy i dziennikarze, komentujący na żywo rywalizację na Mazurach.

W tym roku zapowiadają się wyjątkowo duże emocje. Już wiemy, że w sumie w ORLEN 78. Rajdzie Polski wystartują 104 załogi. 58 z nich zostało zgłoszonych do rywalizacji w Rajdowych Mistrzostwach Europy z liderami klasyfikacji generalnej ERC Efrenem Llareną i Nilem Solansem oraz startującym w tym roku w WRC Mikołajem Marczykiem na czele.

Sprawdź: https://www.youtube.com/watch?v=yuvM6tagZVk