Polska premiera serialu „Ofiara” tylko w Playerze!

Premiera głośnego na świecie serialu „Ofiara” już od 11 czerwca w Playerze. Kolejne odcinku dostępne będą co tydzień w czwartek.

Głośny miniserial BBC „The Victim” po raz pierwszy w Polsce!  Produkcja, którą u nas zobaczymy pod tytułem „Ofiara”, to czteroodcinkowy thriller opowiadany z perspektywy powoda i oskarżonego. Osadzony w unikalnym systemie prawnym Szkocji, stawia trudne pytanie: kto tak naprawdę jest „ofiarą”? Pierwszy odcinek dostępny będzie już 11 czerwca tylko w Playerze!  

Spokojny, oddany rodzinie kierowca autobusu Craig Myeres został niespodziewanie okrzyknięty „mordercą dzieci” i brutalnie zaatakowany. Co powinien zrobić? Zaszyć się w ukryciu i czekać, aż zamieszanie przeminie, a może za wszelką cenę próbować udowodnić swoją niewinność?

Piętnaście lat temu dziewięcioletni syn Anny Dean został zamordowany przez nastolatka. Sprawca został zwolniony z więzienia zaledwie po kilku latach, a jego dane utajniono. Teraz Anna sama staje przed sądem. Jest oskarżona o ujawnienie nowej tożsamości zabójcy swojego dziecka, nagonki na jego osobę i spiskowanie w celu popełnienia przestępstwa. Czy matczyny ból przemienił ją w kryminalistkę?

Kto z tej dwójki jest prawdziwą ofiarą?

Główną rolę w serialu gra Kelly MacDonald, znana z produkcji „Trainspotting”. W roli Cragia Myersa – James Harkness („Czas mroku”, „Łotr 1”). Śledczego, zajmującego się sprawą napadu na Craiga gra John Hannah („Cztery wesela i pogrzeb”, „Agenci S.H.I.E.L.D). W produkcji wystąpili też m.in.: Georgie Glen, Isis Hainsworth, Andrew Rothney, Jamie Sives, Karla Crome. Twórcą serialu, scenarzystą i producentem wykonawczym jest Rob Willams („Obsesja Eve”). Za produkcje odpowiadają także Sarah Brown oraz Jenny Frain, a za kamerą stanął Niall MacCormick.