Polska edycja programu "Over the Atlantic" już na wiosnę w TVN!

Wyjątkowe wydarzenie telewizyjne, które zelektryzuje widzów! Ekipa sześciu gwiazd, które nigdy nie miały do czynienia z żeglarstwem, otrzyma jedyne w swoim rodzaju wyzwanie – przepłynięcie Oceanu Atlantyckiego!
Na czele załogi stanie doświadczony kapitan, który tydzień po tygodniu będzie uczył bohaterów żeglarstwa, ale przede wszystkim współpracy w zespole oraz mierzenia się z tym co przyniesie Ocean. Uczestniczy otrzymają trudną lekcję podróży w nieznane, ale przede wszystkim wyruszają w podróż w głąb siebie. Pokażemy widzom wewnętrzną przemianę bohaterów, ich odwagę, umiejętność odnalezienia się w trudnych warunkach, piękno otaczającego nas świata oraz dzikość przyrody.

Bohaterami polskiej edycji programu będą Renata Kaczoruk, Zygmunt Miłoszewski, Maja Hirsch, Natalia Przybysz, Antoni Królikowski oraz Piotr Liroy-Marzec. W rolę Kapitana wcieli się Roman Paszke, zawodowy żeglarz, kapitan jachtowy, budowniczy jachtów (m.in. autor jachtu hi-tech).
Producentem „Over the Atlantic” z ramienia TVN jest Marta Więch, producentem realizującym jest natomiast Jan Kępiński z Jake Vision. Zdjęcia rozpoczęły się na początku listopada. Premiera planowana jest wiosną 2022 na antenie TVN.

Oferta dostępna jest w Biurze Reklamy TVN Media.