NOWY SEZON PROGRAMU „KLIMEK KONTRA DUDA” TYLKO W TVN TURBO

Jesień dla fanów programu „Klimek kontra Duda” będzie prawdziwą ucztą. Widzowie będą mogli  zobaczyć kolejną, już czwartą rundę zmagań pomiędzy dwoma najbardziej znanymi mechanikami w Polsce, a także wyczekiwany finał trzeciego sezonu. Kto kogo zdetronizuje tym razem? Który z przerabianych samochodów przyniesie jego konstruktorowi zwycięstwo? Premiera 20 września!

Klimek kontra Duda to program szczególnie uznawany przez mężczyzn z wysokimi dochodami. W sierpniu był najchętniej oglądanym przez nich programem. Średnia oglądalność wyniosła 59 779 AMR a udział wyniósł 9% SHR!

KLIMEK KONTRA DUDA

W pierwszej odsłonie Panowie stworzyli autorskie wariacje samochodów Mini Cooper. Efektem kolejnego starcia były fantastyczne egzemplarze porzuconych projektów z historii polskiej motoryzacji. W ostatniej, trzeciej „Kontrze” mechanicy zbudowali samochody pełne amerykańskiego ducha – szybkie, dwuosobowe, napędzane potężnymi ośmiocylindrowymi silnikami.

Jesienią Adam Klimek i Grzegorz Duda ponownie staną naprzeciwko siebie. Nadchodzące zadanie będzie różniło się od poprzednich, również w kwestii trudności wykonania. Panowie, mając do dyspozycji kwotę pięćdziesięciu tysięcy złotych, będą musieli stanąć do konfrontacji w wadze ciężkiej. Dosłownie! Przed nimi misja, która w stu procentach zweryfikuje umiejętności i zaradność mechaników.
EMISJA: OD 20 WRZEŚNIA, NIEDZIELA, GODZ. 15:00

KLASYKA PATRYKA MIKICIUKA

Podobno nie ma samochodu, którym by nie jeździł, a o motoryzacji mógłby opowiadać godzinami. Patryk Mikiciuk, pasjonat, dziennikarz oraz duma TVN Turbo poprowadzi nową, pełną sportowych emocji serię w całości opartą na pojedynkach między wyjątkowymi autami. Którym pojazdom uda się zaliczyć skrupulatny test prowadzącego? 

„Klasyki Patryka Mikiciuka” to nowa seria, która skupi się na pojedynkach samochodowych. W programie zagoszczą nie tylko piękne klasyki – marzenia każdego kolekcjonera – ale także modele prosto z salonu. Wszystko, co wpadnie w oko wymagającemu Patrykowi. Postawi on auta przed serią trudnych do zaliczenia testów! 

Drag racingi (wyścigi na 1/4 mili) raz na zawsze rozstrzygną, który z testowanych pojazdów jest najszybszy. Do tego każde auto zostanie poddane wszechstronnym badaniom, dzięki którym ocenimy całe spektrum osiągów sprawdzanych samochodów.  

Ale „Klasyka Patryka Mikiciuka” to nie tylko piękne samochody. To także „klasyczny Patryk”, czyli opowieści o samochodach pełne serca, pasji i entuzjazmu!
EMISJA: OD 11 PAŹDZIERNIKA, NIEDZIELA, GODZ. 11:15

SAMOCHÓD MARZEŃ ADAMA KLIMKA

Adam Klimek ma słabość do rzadkich samochodów z nietuzinkową historią. Ich własnoręczne remontowanie, przerabianie i upiększanie to jego konik! Dając drugie życie wybranym modelom, realizuje swoją pasję. Adam stawia przed sobą kolejne wyzwanie – po ośmiu latach spędzonych na przywracaniu świetności samochodów naszych widzów i remoncie ponad 200 samochodów uznał, że czas najwyższy spełnić własne marzenie.

W pierwszej serii nowego programu Adam zagłębi się w świat motoryzacji, by odnaleźć auto godne tytułu „samochodu marzeń”. Horyzonty są szerokie, dowolność projektu pełna, jednak istnieje jedno ograniczenie, budżet. Koszt projektu nie może przekroczyć stu tysięcy złotych. Gotowy „Samochód marzeń Adama Klimka” trafi na sprzedaż, a zysk z transakcji powiększy budżet kolejnego projektu. 

Adam sprowadzi zza granicy i doprowadzi do perfekcji motoryzacyjny sen wielu kierowców – BMW M3 E46. Krok po kroku będziemy śledzić historię powstawania kultowego samochodu, w którego potencjał uwierzy mechanik. Mocniej zagłębimy się w poszczególne procesy renowacji i dowiemy się na, które elementy przy remoncie musimy zwrócić szczególną uwagę. Prowadzący doradzi jak dostosować samochód sprowadzony z zagranicy do polskich dróg. Weźmie pod lupę takie detale, jak: lusterka, oświetlenie czy homologacja świateł.

„Samochód marzeń Adama Klimka” to doskonały poradnik dla tych, którzy marzą o zbudowaniu samochodu, ale nigdy nie wiedzieli jak się za to zabrać.
EMISJA: NIEDZIELA, GODZ. 11:45

101 GADŻETÓW MOTORYZACYJNYCH

Grzegorz Duda jest ciągle pełen energii, a wynajdywanie najnowszych, najciekawszych i niezbędnych gadżetów motoryzacyjnych nigdy go nie znudzi. Na rynku cały czas przybywa nowinek i przydatnych narzędzi, które coraz częściej bywają naprawdę zaskakujące. Lubicie sprytne rozwiązania? Na pewno spodoba wam się namiot na samochód lub pompka z własnym zasilaniem. Duda przeprowadzi też test odkurzaczy i pokaże, jak samodzielnie sprawdzić zbieżność kół.

Nieustraszony przewodnik po świecie gadżetów samochodowych przetestuje, wypróbuje oraz sprawdzi najbardziej interesujące z nich i podpowie co jest warte naszej uwagi i pieniędzy.
EMISJA: NIEDZIELA, GODZ. 12:30

DANE: NAM, VIII 2020 AMR, SHR% M25-49 inc. >3500; 06:00:00-25:59:59.