SOBOTY O 20:00 - „BALERINA”, „VAIANA: SKARB OCEANU”, „GDZIE JEST DORY?” CODZIENNIE WIECZOREM - NAJLEPSZE SERIALE KRYMINALNE!

Telewizja Puls, trzecia największa telewizja komercyjna w Polsce, oferuje na swoich kanałach TV Puls i PULS 2 najlepsze filmy i seriale. W najbliższym czasie kanał PULS 2  zaprasza na najlepsze  pełnometrażowe animacje dla całej rodziny jak: „Balerina”, „Vaiana: Skarb oceanu”, czy „Gdzie jest Dory?”. Wieczorem widzów dorosłych ucieszą amerykańskie seriale kryminalne, z premierą serialu „FBI”.

„Balerina”

Przepiękna animacja o tym, że pomimo przeciwności losu zawsze warto dążyć do realizacji swoich największych marzeń!

11-letnia Felicja marzy o tym, aby zostać baleriną w paryskiej operze. Dziewczynka pomimo niesprzyjających okoliczności postanawia spełnić swój sen o karierze tancerki. W towarzystwie swojego przyjaciela, Wiktora, ucieka więc z sierocińca, by zacząć naukę w paryskiej szkole baletu. Dzięki swej pasji, urokowi i talentowi Felicja trafia pod opiekuńcze skrzydła dawnej gwiazdy baletu Madame Odetty, która otworzy przed Felicją magiczny świat tańca i muzyki. Wielkie plany małej Felicji może pokrzyżować jej największa rywalka – podstępna Camille, której matka nie cofnie się przed niczym, by utorować córce drogę do kariery.

Premiera: sobota, 24 października, g. 20:00

„Gdzie jest Dory?”

Kino familijne w najlepszym wydaniu! Zabawne, wzruszające i z ważnym przesłaniem!

Zapominalska rybka Dory, wskutek splotu zdarzeń przypomina sobie, że ma kochającą rodzinę, że jej mama i tata czekają na nią gdzieś w odmętach oceanu. Dory postanawia ruszyć w pełną przygód podróż, aby odnaleźć bliskich. W tej wyprawie towarzyszyć jej będą przyjaciele – Marlin i Nemo. Z pomocą przyjdą jej również zrzędliwa ośmiornica Hank, wątpiący w swoje zdolności echolokacyjne waleń biały Bailey oraz krótkowzroczny rekin wielorybi imieniem Nadzieja. Czy ta podróż zakończy się sukcesem?

Premiera: sobota, 31 października, g. 18:00

„Vaiana: skarb oceanu”

Przepiękna animacja Disneya, nominowana w dwóch kategoriach do Oscara®: za najlepszy film animowany i za najlepszą piosenkę.

Vaiana to nastoletnia  córka przywódcy plemienia z wyspy Motunui. Gdy na wyspie zaczynają  się dziać dziwne a wręcz niebezpieczne rzeczy - więdną rośliny, psują się kokosy a połowy ryb kończą się niepowodzeniem - dzielna Vaiana postanawia  wyruszyć w pełną przygód podróż, aby ocalić swój ukochany ród i przywrócić równowagę w przyrodzie. Na swojej drodze napotyka półboga o imieniu Maui, którego  musi przekonać do współpracy. A nie będzie to takie łatwe....

Premiera: sobota, 31 października, g. 18:00

Codziennie od 22:00  PULS 2 zaprasza na najlepsze seriale kryminalne:

poniedziałek-wtorek - „Agenci NCIS”

środa-czwartek – „CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas”

A od 5 listopada nowość – serial „FBI”. Premiery w czwartki o 22:00!

Serial opowiada o działaniach nowojorskiego Federalnego Biura Śledczego (FBI). Ta elitarna jednostka dzień i noc pracuje, by zapewnić bezpieczeństwo zarówno w mieście, jak i całym kraju. W skład zespołu wchodzi wielu wyspecjalizowanych agentów. Wśród nich jest agentka specjalna Maggie Bell, która zawsze angażuje się w sprawy ludzi, z którymi pracuje, a także tych, których chroni. Jej partnerem jest agent specjalny Omar Adom „OA” Zidan, który spędził dwa lata pod przykrywką dla DEA, zanim został wybrany przez FBI. Nadzór nad nimi sprawuje agentka specjalna Dana Mosier. Z kolei Kristen Chazal jest genialnym analitykiem. Ci pierwszorzędni agenci prowadzą zawiłe śledztwa w takich sprawach jak: terroryzm, przestępczość zorganizowana czy kontrwywiad. Każdy odcinek to wielkie emocje!