TVN - „ŻONY HOLLYWOOD” Z TRZEMA NOWYMI BOHATERKAMI!

Wiosną program okazał się hitem ramówki. Mimo późnej pory emisji gromadził przed ekranami prawie milion osób, co oddawało TVN udział w rynku w grupie komercyjnej na poziomie 16%, a w grupie miejskich kobiet z dochodami 29%.

W grupach miejskich kobiet udział TVN w paśmie nadawania programu był wyższy niż łącznie pozostałych stacji z „wielkiej czwórki”.

W drugim, jesiennym sezonie programu „Żony Hollywood” pojawią się nowe twarze! Obok doskonale znanych już widzom Polek, czyli Kingi Korty, Evy Haliny Rich oraz Heleny Deeds, pojawią się kolejne kobiety sukcesu. Z programem pożegnają się Katarzyna Wołejnio oraz Izabella St. James.

Poważna bizneswoman, ceniona architekt oraz niebanalna stylistka wielbicielka psów – to trzy nowe i fascynujące kobiety, które już jesienią pojawią się w kolejnej edycji „Żon Hollywood”. Charyzmatyczne i piękne Polki z Miasta Aniołów zaproszą do domów kamery i opowiedzą historię swojego życia. Jak wyglądały ich początki w Stanach Zjednoczonych? Czy słynne amerykańskie powiedzenie „sky is the limit” sprawdziło się także w ich przypadku? Każda z nowych bohaterek to znana postać nie tylko w Kalifornii, ale także w całych Stanach Zjednoczonych. Drugi sezon to więcej bohaterek oraz więcej odcinków. Tym razem fani programu będą mogli cieszyć się dłużej „Żonami Hollywood” na antenie TVN oraz bliżej przyjrzeć się każdej z nich.

„Nowe bohaterki to bardzo silne osobowości, które otworzą szeroko drzwi do swojego życia i z pewnością zaskarbią sobie sympatię widzów. Tym razem kamery będą towarzyszyć uczestniczkom nie tylko w ich codziennym życiu w Los Angeles, ale będziemy także podróżować z nimi po całych Stanach. Z żalem rozstajemy się z Kasią i Izą, które widzowie pokochali. Dziękujemy im za udział w programie i życzymy samych sukcesów” – mówi Grzegorz Piekarski, producent wykonawczy.

W jesiennej edycji widzowie po raz kolejny spotkają się także ze znanymi już i lubianymi uczestniczkami pierwszej edycji reality show, czyli Kingą Kortą, Evą Haliną Rich oraz Heleną Deeds. A już niebawem zostaną ujawnione trzy nowe panie.

Źródło: NAM 16.03-04.05.2015, poniedziałki, TG: 16-49, kobiety 16-49, miasta 50tys.+, kobiety 16-49, miasta 50 tys.+, dochód na gosp.3000 zł+.