„ŻONY HOLLYWOOD” PODBIJAJĄ SERCA WIDZÓW

Już od pięciu tygodni „Żony Hollywood” podbijają serca widzów.

Oglądalność poszczególnych odcinków systematycznie rośnie, przyciągając średnio przed odbiorniki niemal 1,2 mln widzów, których nie odstrasza dość późna emisja programu (start o 22:30).

Szczególną popularnością „Żony Hollywood” cieszą się wśród zamożnych kobiet z większych miast, gdzie udział w rynku w paśmie nadawania programu jest wyższy niż łączny udział w widowni TVP1, TVP2 i Polsatu. Dla reklamodawców posiadających w swoim portfolio produkty skierowane do kobiet program wykazuje olbrzymią efektywność kosztową, ze względu na index dopasowania, który w przypadku miejskich kobiet przekracza poziom 200.

 

„Żony Hollywood” to Polki, które miały odwagę spełnić swój „american dream”. Od lat mieszkają w Los Angeles, gdzie mają swój pomysł na biznes i życie godne pozazdroszczenia. Wyglądają jak milion dolarów. Obracają się w towarzystwie światowych gwiazd. Jedne żyją w związkach, inne wciąż poszukują prawdziwej miłości.

Oprócz polskiej narodowości łączy je pasja do wystawnego życia, zakupów i obsesyjna dbałość o wygląd. Poznajcie Polki, które „poślubiły” Hollywood!

Eva Halina Rich, Helena Deeds, Izabella St. James, Katarzyna Wołejnio i Kinga Korta to tytułowe bohaterki, dzięki którym poznamy kulisy polskiego życia w hollywoodzkim stylu. Ich historie dowodzą, że szczęściu można dopomóc i kiedy czegoś pragniesz, to only sky is the limit. Życie, jakie w tej chwili wiodą, może uchodzić za bajkę.

Ekskluzywne posiadłości, obłędnie drogie samochody, imponujące garderoby, wystawne przyjęcia i obcowanie z celebrytami. Na nich kraina snów, za jaką uchodzi Hollywood, nie robi już wrażenia. To miejsce, gdzie mieszkają i z którego umieją czerpać wszystko to, co najlepsze. I choć mają zupełnie różne osobowości, temperamenty i pomysły na życie, to łączy je niezwykła determinacja w osiąganiu celów. Kim są „Żony Hollywood”?

Eva Halina była „królową reklam” w Los Angeles, poślubiła amerykańskiego aktora komediowego – Christophera Richa. Jest matką dwóch jedenastoletnich córek i wykształconą pasjonatką malarstwa.

Helena wraz ze swoim partnerem – Argentyńczykiem, zajmuje się sprzedażą ekskluzywnych posiadłości w Malibu. Izabella – z wykształcenia prawniczka, pracuje jako modelka, pisze książki biograficzne i jest byłym króliczkiem Playboya. Na swoim koncie ma dwuletni pobyt w rezydencji Hugh Hefnera.

Kasia jest aktorką i producentką filmową. Swoją karierę rozpoczęła epizodemw „Bad Boys 2”. Miała okazję pracować u boku, m.in.: Roberta De Niro, Vala Kilmera, Sharon Stone i Pierce'a Brosnana.

I ostatnia z „Żon Hollywood” – Kinga – również mężatka, projektuje i sprzedaje ekskluzywną biżuterię oraz hoduje wyżły weimarskie.

„Żony Hollywood”, emisje: poniedziałek 22:30