WIOSNA W TVN

NOWOŚCI WIOSENNEJ RAMÓWKI TVN:

ODWRÓCENI. OJCOWIE I CÓRKI
PONIEDZIAŁEK, 21:30, OD 25 LUTEGO

Czy można oszukać demony przeszłości? Czy dzieci muszą zapłacić za winy ojców?  „Odwróceni. Ojcowie i córki” to historia o więzach krwi. Ciąg dalszy losów byłego już gangstera „Blachy”, w tej roli Robert Więckiewicz, i emerytowanego policjanta Sikory – Artur Żmijewski.

Odwróceni. Ojcowie i córki

SZÓSTKA
NIEDZIELA, 21:30, OD 31 MARCA

Trzy nieznajome pary zostają włączone do programu łańcuchowego przeszczepu nerki. Ojciec i córka, mąż i żona, byli narzeczeni. Skomplikowane relacje rodzinne, dawne konflikty i skrywane urazy w obliczu kryzysu odżyją na nowo. Czy bliskim wystarczy siły, by dotrzymać obietnicy i zaryzykować własnym życiem dla ratowania drugiej osoby?

Szóstka

CHYŁKA - ZAGINIĘCIE
SOBOTA, 20:00, OD 30 MARCA

Joanna Chyłka należy do czołówki najlepszych karnistów w Polsce. Na sali sądowej nie ma sobie równych. Nie boi się żadnego zawodowego wyzwania i nigdy nie przegrywa powierzonych jej spraw. Gdy znajoma sprzed lat prosi ją o pomoc, Chyłka, wraz ze swoim nowym aplikantem, rozpoczyna prawnicze śledztwo w sprawie zaginięcia trzyletniej Nikoli Szlezyngier. Czy obrońcy zdołają ustalić, kto stoi za zniknięciem dziecka?

Chyłka - Zaginięcie

PREMIEROWE ODCINKI ZNANYCH PROGRAMÓW I SERIALI:

DIAGNOZA
WTOREK, 21:30, OD 26 LUTEGO

Diagnoza

AGENT - GWIAZDY
ŚRODA, 21:30, OD 27 LUTEGO

Agent - Gwiazdy

MASTERCHEF JUNIOR
NIEDZIELA, 20:00, OD 3 MARCA