Wiosenne show ramówkowe TVN Grupa Discovery & player.pl

„Jesteśmy w domu!” to wyjątkowe show, które poprowadzą Paulina Krupińska i Marcin Prokop. Podczas tego wieczoru sprawdzimy co ciekawego wydarzy się wiosną w serialach, rozrywce, a także w programach, które inspirują i są blisko ludzi. Do wirtualnego studia zaprosimy widzów oraz gwiazdy kanałów TVN Grupa Discovery i platformy player.pl. Zobaczymy ich w niecodziennym wydaniu i zupełnie innych rolach. W specjalnie przygotowanych wyzwaniach gwiazdy sprawdzą siebie i - przede wszystkim - swoje poczucie humoru! Nie zabraknie nieoczekiwanych zwrotów akcji, tajemniczych materiałów oraz podróży w czasie i przestrzeni. Jedno jest pewne - tej wiosny razem z naszymi widzami „Jesteśmy w domu!”.

Edward Miszczak, Dyrektor Programowy TVN: "Żyjemy w czasach, w których to kontent szuka widza a nie widz szuka kontentu. Utrzymująca się pandemia wcale nam tego dotarcia do widzów nie ułatwia. Dlatego podchodzimy zupełnie inaczej do naszej oferty skupiając się na tym, w jaki sposób możemy spełnić potrzeby widzów. Dzisiaj nie da się już zmuszać ludzi do podążania wyłącznie za ramówką. Chcemy wyjść od programu, dostępnego w formie, w której widzom najwygodniej jest go odbierać. Stajemy więc na wprost widza, bo chcemy mu bezpośrednio opowiedzieć jakie dajemy możliwości spędzenia czasu z nami. Rozwijamy platformę Player, mamy tu oryginalne produkcje których nie ma w TV, rozszerzamy ofertę kontentową na nowe dotąd nieobecne w telewizji produkcje. Szukamy innego sposobu jak to w ciekawy sposób widzom opowiedzieć.

Wiosenna prezentacja programowa będzie więc rozrywkowym show dla widzów, który w lekki sposób pokaże najciekawsze propozycje z całego portfolio kanałów i platform. Program pokażemy 14 lutego w niedzielę, na głównej antenie TVN, o godzinie 20:05. Nie chcemy przedstawiać tego w formie prezentacji, ale podczas rozrywkowego show jakiego nie było dotąd w telewizji.Zabierzemy widzów do inspirującego i rozrywkowego świata wciągających fabuł, przyjemnej rozrywki, opowieści o ludziach, inspiracjach, które w czasach gdy możemy o wiele mniej niż kiedyś, stają się codziennym towarzyszem. Do miejsca, które nie tylko jest odskocznią od codzienności, ale także powoduje, że każdy z nas może złapać wiatr w żagle! Na pewno zaskoczymy widzów nowym, świeżym spojrzeniem."

Do zobaczenia!