TVN - WAKACJE Z „PROJEKTEM PLAŻA 2016”!

Nudzisz się leżąc bezczynnie na plażowym ręczniku? Twoje dzieci marudzą i nie chcą po raz kolejny budować zamku z piasku? Masz już dość spacerów po nadmorskim deptaku z przyjaciółmi? Jeśli tak, zapraszamy do miasteczka „Projektu Plaża 2016”, tam czeka moc atrakcji!

Już po raz ósmy ekipa telewizji TVN wyruszy w podróż po polskim wybrzeżu, by przez kolejne weekendy bawić urlopowiczów. W tym roku zatrzyma się w Świnoujściu, Dziwnowie, Kołobrzegu, Mielnie, Darłowie, Ustce, Władysławowie i Olsztynie.

Od 1 do 3 lipca pierwsza lokalizacja!

 

 

 

„Projekt Plaża” na dobre wpisał się już w listę wakacyjnych wydarzeń. Co roku odwiedza nadmorskie kurorty by bawić i uprzyjemniać wypoczynek wczasowiczom.

W każdej miejscowości powstaje miasteczko podzielone na strefy, w których można aktywnie spędzić czas bądź zrelaksować się i odpocząć po dobrej zabawie.

W tym roku relacje z poszczególnych lokalizacji będą prowadzone przez Oliviera Janiaka w programie „Co za tydzień” (TVN, niedziela, godz. 11: 35 i TVN Style, poniedziałek, godz. 13: 40, emisja od 10 lipca) oraz Paulę Marciniak w "Tymczasem na plaży" (TTV, sobota, godz. 18: 05; niedziela, godz. 18: 00). Natomiast ekipa „Dzień Dobry Wakacje” (TVN, sobota i niedziela, godz. 08: 30 - 11: 00) co weekend kilkakrotnie połączy się na żywo z miasteczkiem Projektu Plaża.

Na bieżąco będzie też aktualizowana strona internetowa: http://projektplaza.tvn.pl/ oraz funpage na Facebooku: https://www.facebook.com/projektplazatvn i Instagramie.

„Projekt Plaża 2016” zawita w tym roku w następujące miejsca:

1 - 3 lipca - Świnoujście

8 - 10 lipca - Dziwnów

15 - 17 lipca - Kołobrzeg

22 - 24 lipca - Mielno

29 - 31 lipca - Darłowo/ Darłówko Zachodnie

5 - 7 sierpnia - Ustka

12 - 14 sierpnia - Władysławowo

19 - 21 sierpnia - Olsztyn

W każdej lokalizacji ekipa TVN zaserwuje wczasowiczom pomysły na ciekawe spędzenie upalnych dni. Do dyspozycji plażowiczów będzie ścianka wspinaczkowa, kula sferyczna do chodzenia po wodzie czy Jenga i Twister w wersji maxi. Animatorzy zorganizują liczne zabawy i konkursy. Uczestnicy programu „You Can Dace – Po prostu tańcz!”, w każdą sobotę o 15: 00, poprowadzą warsztaty taneczne.

W weekendowe wieczory na scenie „Projektu Plaża” zobaczymy fantastyczne show finalistów programu „You Can Dace – Po prostu tańcz! – Oli Borkowskiej, Klaudii Antos, Michała Kalcowskiego oraz Artura Kuriata, a także koncerty młodych gwiazd, których teledyski mają miliony odsłon w Internecie. Zaśpiewają Szymon Chodyniecki, Rafał Brzozowski, Natalia Szroeder, Marta Podulka, Sabina Jeszka oraz Klaudia Gawor.

 

Poniżej rozkład planowanych atrakcji:

08: 30 - poranny jogging

09: 00 - oficjalne otwarcie miasteczka, zapisy do turniejów plażowych

9: 00 - 13: 00 – konkursy z nagrodami, rozgrywki sportowe

13: 00 – 14: 00 – chillout/relax

14: 00 – 17: 00 - konkursy z nagrodami, rozgrywki sportowe

15: 00 (sobota) – warsztaty taneczne z finalistami programu „You Can Dace – Po prostu tańcz!”

20: 00 - otwarcie części wieczornej

21: 00 (sobota) – taneczne show finalistów programu „You Can Dace – Po prostu tańcz!”

21: 30 (piątek, sobota) - koncert gwiazdy i beach party

02: 00 - zamknięcie miasteczka

W niedzielę miasteczko czynne jest do 17:00.

Na obszarze „Projektu Plaża”, w każdym z miast, oprócz strefy TVN, będą znajdować się wyszczególnione miejsca dla partnerów akcji, takich jak: Pepsi, T-Mobile, Kubuś, iRobot, Lay’s, Electrolux, BelVita, Sokołów, Nestle – lody Kaktus oraz Decathlon, w których każdy przewidział atrakcje dla plażowiczów.

Wstęp na teren imprezy jest bezpłatny.