Ugotowani w parach – gwiazdorski odcinek specjalny!

W Niedzielę Wielkanocną “Ugotowani w parach” zagoszczą na antenie TVN w zupełnie wyjątkowym wydaniu! W odcinku specjalnym zmierzą się zakochane gwiazdorskie duety: Gabi Drzewiecka i Łukasz Riedel, Klaudia El Dursi i Jacek Leszczyński oraz Robert i Patrycja Stockingerowie.

W specjalnym odcinku odwiedzimy domy znanych i lubianych, którzy dadzą z siebie wszystko, aby urządzić niezapomniane kolacje. Do kulinarnego pojedynku staną Gabi Drzewiecka i jej partner Łukasz Riedel, Klaudia El Dursi wraz z partnerem Jackiem Leszczyńskim oraz małżeństwo Roberta i Patrycji Stockingerów.

Każda z par przygotuje trzydaniową kolację, aby zaimponować swoim gościom. Na stołach zagoszczą inspiracje rodem z dalekiej Azji oraz słonecznej Italii, ale nie zabraknie również akcentów wprost z domowej kuchni. Atmosfera spotkań okaże się naprawdę gorąca, nie tylko przez wyśmienite dania, ale także żywe dyskusje – przy stole nie zabraknie bowiem celnych ripost, dobrych żartów i niełatwych pytań. Jak się okaże, nawet w najzgodniejsze związki może wkraść się napięcie, kiedy w grę wchodzą kontrowersyjne tematy: wizja uczciwego podziału domowych obowiązków czy preferencje dotyczące rodzynek w serniku.

Choć w odcinku wezmą udział wyjątkowi uczestnicy, reguły rywalizacji pozostają niezmienne – pary ocenią się wzajemnie, przyznając punkty za przygotowane kolacje, a na zwycięski duet czeka nagroda w wysokości 5000 złotych. Tym razem zostanie ona jednak przekazana na szczytny cel – cała kwota zasili konto organizacji charytatywnej, której misja bliska jest sercom wygranych.

EMISJA: 9 KWIETNIA, NIEDZIELA, GODZ. 17:55