TVN – START WIOSNY JUŻ W LUTYM!

TVN wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku reklamowego zwiększa podaż dostępnych ratingów poprzez wcześniejszy start ramówki wiosennej. „Od kilku okresów obserwujemy wzmożone zainteresowanie reklamami już od połowy lutego. Reklamodawcy wzmacniają w tym okresie komunikację gwarantując sobie w ten sposób dostępność czasów reklamowych, jak również niski koszt reklamy. Wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom, zapewniając jednocześnie bardzo dobry kontent programowy” – mówi Marcin Idzik - Dyrektor Sprzedaży TVN Media.

Programy z pasma access tj. „Rozmowy w toku”, „Szkoła”, „Ukryta prawda”, „Szpital” rozpoczną emisję premierowych już od 8 lutego 2016.

Emisje premierowe formatów wieczornych wystartują już 15 lutego 2016.

Wśród nich 3 nowości: „Druga Szansa”, „Celebrity Agent” i „Masterchef Junior”.

„Druga szansa” to serial pokazujący cienie i blaski show-biznesu. Główną bohaterką jest Monika (Małgorzata Kożuchowska), przebojowa producentka i agentka gwiazd. Ma wszystko: atrakcyjną pracę, sukcesy zawodowe i wpływowego narzeczonego (Rafał Królikowski), z którym prowadzi firmę. W dniu 40. urodzin zupełnie nieoczekiwanie traci wszystko... W serialu zobaczymy plejadę gwiazd. Obok Małgorzaty Kożuchowskiej wystąpią m.in.: Maja Ostaszewska, Wojciech Mecwaldowski i Bartłomiej Świderski. Producentem serialu jest Dorota Kośmicka-Gacke, która ma na swoim koncie m.in. takie serialowe hity jak „Niania” czy „Kasia i Tomek”.

„Celebrity Agent” wraca na antenę TVN w zmodyfikowanej formie. Uczestnikami show będą znane osoby, które w programie będą próbowały zdemaskować Agenta sabotującego działania całej grupy. Prowadzącą program będzie Kinga Rusin.

W „Masterchef Junior” za kuchenne fartuchy chwycą dzieci. Kulinarne umiejętności małych uczestników w wieku 8-13 lat będą oceniać uwielbiani przez widzów jurorzy: Anna Starmach oraz Michel Moran. Dołączy do nich Mateusz Gessler, znany kucharz  i restaurator, dla którego miłość do gotowania to rodzinna tradycja.

Od 15 lutego ruszą także znane i świetnie rozpoznawalne formaty TVN, tj. „You can dance”, „Mali Giganci”, „Kuchenne Rewolucje”, Kuba Wojewódzki” i inne.

Mamy nadzieję, że wiosenne przyśpieszenie w TVN pozwoli Państwu na efektywną komunikację Państwa brandu w atrakcyjnym otoczeniu programowym.

Zapraszamy do współpracy.