TVN – NOWY SERIAL "NA NOŻE" PODBIJA SERCA KOBIET

Już od dwóch tygodni na antenie TVN gości NOWOŚĆ jesienna TVN serial „NA NOŻE”. To propozycja adresowana do kobiet, których jedną z pasji jest gotowanie, ale także otwarte są na świat, ciekawe dialogi i szybkie zwroty akcji.

„Na noże” gromadzi już przed odbiornikami telewizyjnymi 1/5 całej widowni kobiecej z większych miast. Serial znalazł się również w pierwszej dziesiątce najchętniej oglądanych długich formatów w player.pl. W pierwszym tygodniu od premiery serialu „ Na noże” na antenie TVN odnotowaliśmy w player.pl ponad 250 tyś streamów  oraz ponad 300 tys. odsłon serwisu.

„Na noże” to serial obyczajowy. Głównym bohaterem jest Jacek - genialny kucharz, który stawia wszystko na jedną kartę i otwiera autorską restaurację. Ma ponadprzeciętny smak, talent, pasję i determinację, a u jego boku są oddani przyjaciele. Czy to wystarczy, aby wspiąć się na kulinarny szczyt? Jak, pozostając wiernym sobie, odnieść sukces w piekielnej branży kulinarnej?

W rolach głównych występują:

Jacek - Wojciech Zieliński,
Wiola - Weronika Książkiewicz,
Darek - Piotr Stramowski, 
Zuza - Joanna Jarmołowicz, 
Patryk - Piotr Głowacki, 
Magda, żona Patryka - Dominika Kluźniak, 
Serafin - Antoni Pawlicki, 
babcia Janina - Elżbieta Kępińska, 
matka Beata - Marzena Trybała, 
ojciec Marian - Jan Frycz, 
dziadek Antoni - Witold Dębicki.

„Na noże” to opowieść o marzeniach i trudnej drodze, jaka wiedzie do ich realizacji. Główny bohater serialu to 33-letni Jacek (Wojciech Zieliński), mistrz sztuki kulinarnej. Jacek doskonale wie, że w gorącej branży kulinarnej, by nie spłonąć w ogniu rywalizacji, trzeba być bezkompromisowym, charyzmatycznym oraz niepokornym. Dlatego  z dnia na dzień wywraca swoje życie do góry nogami, stawia wszystko na jedną kartę i otwiera własny biznes. Tym samym rozpoczyna ostrą rywalizację ze znanym kucharzem innej restauracji – Darkiem (Piotr Stramowski). Tak zaczyna się starcie dwóch szefów kuchni, dwóch kulinarnych światów  i dwóch mocnych charakterów. Który z nich wygra ten pojedynek? Czy każdy z szefów kuchni będzie grał fair? Czy tak konkurencyjnym środowisku będzie miejsce dla takich wartości jak miłość i przyjaźń?

-  „Na noże” to fabuła mocno osadzona w kulinarnym świecie. Nowy serial to opowieść  o geniuszu głodnym nie tyle sukcesu co spełnienia. Jacek podświadomie czuje, że nie wszystko w jego życiu ułożyło się tak, jakby chciał, że niektóre rzeczy uwierają go. Pod wpływem pewnych zdarzeń mówi „dość”. Postanawia, że tym razem już nie ucieknie przed swoimi marzeniami. Historia Jacka to historia wielu z nas. Czasem czujemy, że w naszym życiu najprostszą drogą byłaby ucieczka, ale mimo to chcemy mieć odwagę, aby zostać i walczyć – tłumaczy Dorota Chamczyk, producentka serialu „Na noże”.

„Na noże” to własna produkcja TVN. Producentem serialu jest Dorota Chamczyk odpowiadająca m. in. za takie serialowe hity jak: „Na Wspólnej”, „Magda M.”, „Teraz albo nigdy!”, „Lekarze” czy „Aż po sufit!”. „Na noże” powstaje na podstawie oryginalnego scenariusza. Zdjęcia realizowane będą do połowy października w Warszawie i okolicach.

Zapraszamy na premierowe odcinki w każdą niedzielę  o godz. 21:30
oraz na  powtórkowe emisje w niedziele o 12:45.