TVN – „MILIONERZY” POWRÓCILI Z PRZYTUPEM!

Kultowy teleturniej MILIONERZY powrócił na antenę w świetnym stylu.

Średnio w każdej minucie odcinki wyemitowane dotychczas gromadziły 2,4 mln widzów, co dawało stacji TVN 18% udziału w rynku (16-49), a w grupach miejskich już ponad 21%.

MILIONERZY podnieśli także niemal 3-krotnie wyniki oglądalności pasma w porównaniu z zeszłym rokiem!

Format odnotował także sukces w internecie. Dotychczasowe odcinki na player.pl obejrzano niemal 860 tys. razy, a strona internetowa milionerzy.tvn.pl odnotowała już ponad 250 tys. odsłon.

22 lutego pało pierwsze pytanie z ½ miliona zł! Zobaczcie jak brzmiało: http://milionerzy.tvn.pl/aktualnosci,3387,n/pytanie-za-pol-miliona-zlotych-w-milionerach,224767.html

Nowa edycja teleturnieju trzyma w napięciu jak niejeden thriller i budzi w widzach ogromne emocje.

Zaskakuje nie tylko przyśpieszonym tempem gry, ale również zaskakującymi i często kontrowersyjnymi pytaniami. Na fotelu prowadzącego ponownie zasiadł Hubert Urbański, aktor i prezenter, postać związania z polską edycją od pierwszego odcinka. Charyzmatyczny i przenikliwy prowadzący elektryzuje całą Polskę słynnym pytaniem: „Czy to jest twoja ostateczna odpowiedź”?.

W dotychczasowej historii programu „WhoWants to Be a Millionaire?” lokalne wersje ukazały się w 120 krajach, a jego ponadczasowa formuła urzekła widzów od Stanów Zjednoczonych po Wybrzeże Kości Słoniowej. Na fotelu gracza we wszystkich światowych edycjach usiadło około miliona osób.

Program stał się inspiracją dla Oskarowego filmu „Slumdog. Milioner z ulicy”, a legendarny zwrot „czy to twoja ostateczna odpowiedź?” wszedł do języka potocznego na stałe.

„Milionerzy” to jednak nie tylko fantastyczna, a wręcz kultowa rozrywka dla całej rodziny. Jest to również program, który odmienił życie wielu zwykłych ludzi. Na całym świecie jest ponad 150 zwycięzców głównej nagrody. Na Islandii pierwszym „milionerem” został młody ksiądz, który przeznaczył wygraną na renowację lokalnego kościoła. W Kolumbii natomiast, w edycji specjalnej z udziałem dzieci, dziesięcioletni chłopiec wygrał autobus dla swojej szkoły. Pierwsza główna wygrana w indyjskiej edycji powędrowała do młodego pracownika IT, którego miesięczna pensja nie przekraczała 150 dolarów.

Źródło: NAM 9-23.02.2017 AMR 4+, SHR%,  Gemius 02.2017

Emisje: TVN poniedziałek - czwartek 20:55 oraz na player.pl

http://player.pl/programy-online/milionerzy-odcinki,5045/ 

http://milionerzy.tvn.pl/