TVN i Eurosport 1 liderami rynku podczas kolejnych transmisji Pucharu Świata w skokach narciarskich

W miniony weekend ponownie miliony widzów śledziły transmisje Pucharu Świata w skokach narciarskich w TVN Grupa Discovery. Podczas rozgrywanych w sobotę i niedzielę konkurów indywidualnych w Klingenthal relacje na żywo w TVN i Eurosporcie 1 zgromadziły średnio niemal 3,5 mln kibiców, a oba kanały były najchętniej oglądanymi w tym czasie stacjami w Polsce.

Od początku sezonu skoki narciarskie przyciągają do TVN i Eurosportu 1 miliony widzów, dzięki czemu oba kanały są regularnie na pierwszym miejscu oglądalności wśród kanałów ogólnodostępych (TVN) i płatnych (Eurosport 1). Podobnie było w miniony weekend podczas konkursów rozgrywanych w Klingenthal. Sobotnie zawody, w których po raz pierwszy na podium w tym sezonie stanął Kamil Stoch, oglądało w obu kanałach blisko 3,5 mln widzów, co przełożyło się na blisko 31-procentowy udział w rynku. Niedzielny konkurs oglądało ponad 3,2 mln kibiców. W trakcie obu transmisji TVN był najchętniej oglądanym kanałem telewizyjnym w Polsce, a Eurosport 1 był na drugim miejscu.

Sobota, 11.12.2021
Life+VOSDAL

Niedziela, 12.12.2021
Life+VOSDAL

W nadchodzących miesiącach widzowie kanałów i platform TVN Grupa Discovery będą mogli śledzić konkursy i kwalifikacje w ramach Pucharu Świata w skokach narciarskich. Wszystkie zawody rozgrywane poza Polską transmitowane będą w TVN, Eurosporcie 1 i Playerze, a kwalifikacje oraz konkursy w Zakopanem w Eurosporcie 1 i Playerze. Niezrównana oferta zimowa TVN Grupa Discovery obejmuje także między innymi Puchar Świata w narciarstwie alpejskim, biathlonie, biegach narciarskich, kombinacji norweskiej, narciarstwie dowolnym i snowboardzie.

Wszystkie te wydarzenia transmitowane będą w Playerze. Dzięki Zimowemu Pakietowi Sportowemu użytkownicy mogą wykupić dostęp do serwisu trwający do końca marca i dać się porwać emocjom związanym ze sportami zimowymi, w tym z Zimowymi Igrzyskami Olimpijskimi Beijing 2022, a także innymi pasjonującymi imprezami sportowymi na czele z tenisowym Australian Open.