"SUPERWIZJER" z nowym pasmem emisji!

Obdarzony największym zaufaniem Polaków i najczęściej nagradzany program reporterski w kraju, „Superwizjer”, powraca z kolejnym sezonem na antenę TVN. Wiosną magazyn będzie pokazywany w nowym paśmie – w niedziele o godzinie 22:40. Premierowe odcinki już od 5 marca. 

Magazyn śledczy reporterów „Superwizjer” wraca do korzeni. Od najnowszego sezonu program prowadzony przez Jarosława Jabrzyka będzie emitowany ponownie w niedzielne wieczory. Premierowe odcinki już od 5 marca o 22:40 na antenie TVN.

"Wiosną na widzów będzie czekać co tydzień świetny reportaż. Zaczynamy sprawą inwigilacji systemem Pegasus opozycyjnego polityka Krzysztofa Brejzy. Ale poza polityką dotkniemy także głośnych spraw kryminalnych, pokażemy jak działa nowoczesna przestępczość zorganizowana i nie zabraknie też bardzo mocnych, pełnych emocji historii ludzkii. Cały czas oczywiście będziemy wracać też do tematu wojny w Ukrainie. Polecam być z nami, naprawdę warto" - zapowiada Jarosław Jabrzyk, prowadzący i redaktor naczelny „Superwizjera”.

 

Dziennikarze „Superwizjera” są bezkompromisowi, dociekliwi i mają odwagę podejmować najtrudniejsze tematy. Opowiadają swoim widzom historie, które przejmują, poruszają, ale także oburzają i bulwersują. To z „Superwizjera” widzowie po raz pierwszy dowiedzieli się o tym, że Tomasz Komenda jest niewinny, poznali kulisy działania polskich neonazistów, a także dowiedli, że do obrotu trafia wołowina z chorych i padłych zwierząt. Reportaże „Superwizjera” wskazują na zagrożenia, stawiają trudne pytania, ale także szukają rozwiązań i odpowiedzi. Cel, który przyświeca pracy zespołu jest jeden – jak najbardziej pełny obraz otaczającej nas rzeczywistości.

Warto również przypomnieć, że na użytkowników Playera czekają trzy wstrząsające i poruszające filmy dokumentalne autorstwa dziennikarzy „Superwizjera” – „Młoda Białoruś”, „Polacy w Legii Cudzoziemskiej” oraz najnowszy – „Wagnerowcy. Najemnicy Putina”.

Premiera nowego sezonu „Superwizjera” już w niedzielę 5 marca o godz. 22:40 tylko w TVN!