„SUPERKINO” WYGRYWA W PIĄTKOWE WIECZORY

„Superkino” to specjalne pasmo w TVN poświęcone hitom filmowym. TVN w piątkowe wieczory serwuje widzom srebrnego ekranu moc wrażeń i emocji w postaci najlepszego kina akcji i animowanych bestsellerów.

Dzięki świetnemu doborowi oferty filmowej, „Superkino” na stałe zagościło w sercach widzów, gromadząc przed ekranami największą liczbę widowni w grupie 16-49, wygrywając z Polsatem emitującym w tym czasie „Taniec z gwiazdami”. Udział pasma, w którym nadawane jest „Superkino” jest wyższy także od udziału w rynku poniedziałkowego Megahitu emitowanego w Polsacie.

Udział w rynku

„Superkino”, to świetna propozycja nie tylko dla szerokiej grupy celowej, ale również chętnie oglądana przez kobiety, w tym również te z większych miast i z wyższymi dochodami. Affinity index w tych grupach deklasuje pozostałe stacje z „Wielkiej czwórki”.

Dopasowanie pasma

Aż 12 na 15 filmów nadawanych po godzinie 20:00 pod względem udziału w rynku w grupie 16-49, to propozycje TVN, a wśród „Shrek” (cz.1, cz.2, Forever), „Transformers” (1, 3), „Iron Man”, „Kiler” czy „Kilerów 2-óch”.

Ranking

 

Kolejne hity przed nami!

Zapraszamy do oglądania kolejnych propozycji „Superkina”
w TVN w każdy piątek od godz.20.

Dodatkowych informacji udziela:
Monika Reszka
Menedżer ds. Rozwoju Produktu Reklamowego
e-mail: m.reszka@tvn.pl