SUPERKINO – piątkowe pasmo w TVN z najwyższym indexem dopasowania w porównaniu z innymi stacjami

Superkino to specjalne pasmo w TVN poświęcone hitom filmowym. TVN w piątkowe wieczory serwuje widzom srebrnego ekranu moc wrażeń i emocji w postaci najlepszego kina akcji i animowanych bestsellerów. Od początku marca 2014 roku mieliśmy okazję obejrzeć m.in. „Kac Vegas w Bankoku”, „Mission Impossible IV”, „Incepcję”, Kod Nieśmiertelności”, „Dziewczynę z Tatuażem” czy całą serię „Shrek’ów” razem z „Kotem w butach” i „Transformersów”.

Kolejne hity przed nami!

Dzięki właściwemu doborowi filmów TVN zapewnia sobie w piątkowe wieczory pozycję niedoścignionego lidera rynku. Co piąty widz piątkowy wieczór spędza właśnie z TVN.

 

Jednocześnie jest to jedyne pasmo wśród największych stacji ogólnopolskich dopasowane do widzów miejskich czy z wyższymi dochodami. Afiinity index w większości grup celowych przekracza 130, podczas gdy w innych stacjach jest znacznie poniżej 90. Im bardziej profilujemy grupę na miasta czy wyższe dochody, tym bardziej index dopasowania piątkowego pasma w TVN rośnie, w pozostałych stacjach możemy obserwować tendencję odwrotną.

 

Zapraszamy do oglądania kolejnych propozycji „Superkina”
w TVN w każdy piątek od godz.20.

Dodatkowych informacji udziela:
Monika Reszka
Menedżer ds. Rozwoju Produktu Reklamowego
e-mail: m.reszka@tvn.pl