Serialowe hity TVN na wakacyjną nudę!

Już od połowy czerwca ruszamy pełną parą z gorącymi serialowymi propozycjami na upalne letnie wieczory. Wszystkich znudzonych futbolowym szaleństwem i tych, którzy chcą odpocząć po Orange Warsaw Festival, zapraszamy przed telewizory!

Od 10 czerwca, w każdą niedzielę o 23:10, TVN przypomni widzom ostatnie dwa sezony serialu "Detektyw Monk". To będzie prawdziwa gratka dla fanów ekscentrycznego Adriana.

Natomiast od 11 czerwca szykujemy wiele premier! Serialowe poniedziałki przeniosą nas do świata zbrodni, wciągną w wir pościgów, strzelanin i akcji policyjnych. Razem z grupą "Agentów NCIS" z Waszyngtonu, w siódmym sezonie serialu, przeprowadzimy ciekawe śledztwa. Fanów na pewno ucieszy fakt, że zapewniamy podwójną dawkę adrenaliny – TVN wyemituje premierowo dwa odcinki sezonu. Startujemy o 20:50! To jednak nie wszystko – nie pozwolimy opaść emocjom, przeniesiemy się do Filadelfii, aby śledzić pracę bystrej pani detektyw. O godzinie 22:50 widzowie TVN po raz pierwszy będą mogli obejrzeć szósty i siódmy sezon serialu "Dowody zbrodni", w których Lilly Rush rozwiązuje sprawy, zdawałoby się, nie do rozwiązania.
Emocjonujący wieczór zakończymy o 23:50 nowymi odcinkami trzeciej serii kultowego "Fringe". Specjaliści od zjawisk paranormalnych rozwikłają zagadki dotyczące ludzkiej świadomości i nieprawdopodobnych zdarzeń. Od lipca natomiast przekonamy się jak pracują agenci FBI, poszukujący osób, które zaginęły w tajemniczych okolicznościach. Warto zasiąść wtedy przed telewizorem, ponieważ będzie to premierowa emisja siódmego i zarazem ostatniego sezonu serialu" Bez śladu".

To jeszcze nie koniec serialowych atrakcji! We wtorki również nie będzie czasu na nudę. Późnym wieczorem, o godzinie 23:50, przeniesiemy się na salę sądową, gdzie bohaterowie serialu "Cała prawda" spróbują przekonać nas o winie bądź niewinności oskarżonego. Od sierpnia natomiast na antenę wróci "Człowiek-cel". W premierowym drugim sezonie, będziemy mogli śledzić kolejne zlecenia, jakich podejmie się osobisty bodyguard. Christopher Chance, by kogoś chronić, stosuje nietypowe metody – żyje życiem swego klienta i kompletnie integruje się z jego otoczeniem, samemu stając się celem.

Wartka akcja, kryminalne śledztwa i błyskotliwe ekipy detektywistyczne..., jak widać TVN nie odpuszcza nawet w wakacje!