Seriale, programy i gwiazdy TVN nominowane do Telekamer 2013

Magda Gessler, Anita Werner, Michel Moran, „Lekarze”, „Perfekcyjna Pani Domu” wśród nominowanych do tegorocznej edycji plebiscytu Telekamery 2013.

W tym tygodniu magazyn ogłosił nominacje do plebiscytu Telekamery 2013.

Serial „Lekarze” przedstawiający losy pracowników toruńskiego szpitala „Copernicus” zdobył sympatię widzów, co miało odzwierciedlenie w wynikach oglądalności. Teraz „Lekarze” walczyć będą o uznanie czytelników magazynu „Tele Tydzień” w kategorii „Serial tygodniowy”.  W kategorii „Program rozrywkowy/teleturniej” sprawdzi się natomiast „Perfekcyjna Pani Domu”. Program, który swoją premierę miał na kanale TVN Style wiosną, w minionym sezonie oglądać mogli widzowie TVN.

Nominacje w plebiscycie przyznano także programom dobrze już znanym widowni – „Na Wspólnej” („Serial codzienny”), „Uwaga” i „Superwizjer” („Program interwencyjny”).
Wśród nominowanych nie zabrakło także aktorów, prezenterów i osobowości związanych z TVN.
W kategorii „Aktorka” czytelnicy głosować mogą m.in. na Agnieszkę Dygant, czyli reprezentantkę  serialu „Prawo Agaty”. Po raz kolejny o tytuł „Osobowości telewizyjnej” powalczy Magda Gessler („Kuchenne rewolucje”), a jej partner z planu „MasterChefa”, Michel Moran będzie walczył o Telekamerę w kategorii „Juror”, w której zmierzy się m.in. z Robertem Kozyrą („Mam Talent!”).

Szansę na Telekamerę mają także prezenterzy. Anita Werner otrzymała nominację w kategorii „Prezenter informacji”, Agnieszka Cegielska – „Prezenter pogody”, a Sergiusz Ryczel – „Komentator sportowy”.

Widzowie będą mogli także zagłosować na swoje ulubione kanały tematyczne.  TVN w tych kategoriach reprezentują  TVN24 oraz TVN Style. Pierwszy został nominowany w kategorii „Kanał informacyjny i biznesowy”, drugi – „Kanał life stylowy”.

Produkcje TVN były wielokrotnie doceniane przez czytelników „Tele Tygodnia”. W poprzednich piętnastu edycjach plebiscytu wygrywały produkcje TVN i ich przedstawiciele m.in.: Maja Ostaszewska i Piotr Adamczyk z serialu „Przepis na życie”, Justyna Pochanke, Ewa Drzyzga, „Na Wspólnej”, „Mam Talent!” czy „Kryminalni”.

Głosowanie sms-owe czytelników „Tele Tygodnia” potrwa do 28 lutego, a wyniki plebiscytu zostaną ogłoszone 18 marca.