RUSZYŁY ZDJĘCIA DO DRUGIEJ EDYCJI PROJECT RUNWAY

Ruszyły zdjęcia do „Project Runway”, najpopularniejszego na świecie show o projektowaniu mody. Pierwsza edycja przyciągnęła przed telewizory prawie 2 miliony widzów! Otworzyła także drogę do kariery wielu utalentowanym uczestnikom programu.

Zwycięzca – Jakub „Jacob” Bartnik wykorzystał swoją szansę - stworzył własną markę odzieżową i dziś ubiera największe gwiazdy.

Nowy sezon przyniesie sporo zmian. Do jurorów show dołączył Marcin Tyszka – światowej sławy fotograf. Jego doświadczenie i wiedza wesprą Joannę Przetakiewicz i Anję Rubik podczas panelów jurorskich. To oni zdecydują kto zostanie zwycięzcą i otrzyma: sto tysięcy złotych oraz okładkę i sesję własnej kolekcji w magazynie „Elle”. Mentorem uczestników jest Tomasz Ossoliński.

Druga edycja „Project Runway” to nowi zawodnicy, premierowe zadania oraz wyjątkowi goście. W pierwszym odcinku będzie to wspomniany już Bartnik. Tylko on wie co czują i przeżywają uczestnicy nowej edycji. Rok temu był na ich miejscu. Dzięki temu może być dla nich inspiracją. Tym bardziej, że jego marka cieszy się niesłabnącą popularnością. Bartnik obecnie pracuje nad kolejną, autorską kolekcją.

Pozostali finaliści również osiągnęli sukces - Maciek Sieradzky posiada sklep online, a jego pseudonim artystyczny „dzky.” jest już bardzo popularny w branży. Liliana Pryma pracuje w zespole projektowym marki „La Mania”. Emisja programu od marca w TVN!