Rusza Projekt Zima 2023! Przed nami cykl zimowych imprez na stokach polskich gór

Już od 28 stycznia, aż do końca ferii w każdy weekend będziemy z Wami aktywnie spędzać czas w miasteczkach Projektu Zima w pięknych kurortach narciarskich. Czekać będzie tam na Was moc zimowych atrakcji.

Przygotowaliśmy wiele gier i zabaw sportowych oraz konkursów z nagrodami. Do Waszej dyspozycji będą strefy sponsorskie z aktywnościami, ciepłymi napojami i poczęstunkiem.

Na miłośników sportów zimowych czekać będą instruktorzy narciarstwa, a dla odważniejszych przygotowaliśmy zawody narciarskie i snowboardowe. Projekt Zima to także coś dla duszy, zaplanowaliśmy dla Was spotkania z gwiazdami, dawkę dobrej muzyki, koncerty oraz imprezy w stylu apres ski.

Czarna Góra (Sienna), Karpacz, Szklarska Poręba - Jakuszyce, Białka Tatrzańska oraz Zieleniec, to w tych miejscowościach odbędzie się tegoroczny Projekt Zima TVN. Zapraszamy na weekendy pełne zimowych aktywności, niespodzianek oraz pozytywnych emocji!

Relacje z Projektu Zima przygotują dla widzów Olivier Janiak w programie Co za tydzień oraz reporterzy Dzień Dobry TVN. W każdej miejscowości redakcje TVN24 i TVN24 BiS będą realizowały prognozy pogody ze stoków.

W miasteczkach Projektu Zima bawimy się w każdy weekend do 26 lutego w godzinach 9:00 – 16:00, a dodatkowo w każdą sobotę od 17:30 startujemy z koncertem i apres ski.

Trasa projektu Zima 2023:

28 – 29 stycznia - Czarna Góra Resort

4 – 5 lutego - Winterpol Karpacz

11 – 12 lutego - Szklarska Poręba - Jakuszyce

18 – 19 lutego - Kotelnica Białczańska

25 – 26 lutego - Zieleniec Sport Arena, Stok Gryglówka