TVN - „PROJEKT LADY” - MAŁGORZATA ROZENEK W NOWEJ ROLI JUŻ WIOSNĄ 2016

Reality Show

Emisja: wiosna 2016

Prowadząca: Małgorzata Rozenek

Wyzywające, zbuntowane, bezczelne, lubiące ostro się zabawić. To na pewno nie są panienki z dobrych domów. Ale to nie znaczy, że nie można ich przemienić w prawdziwe damy. Tak przynajmniej zakłada "Projekt Lady". Zgłosiło się do niego 12 dziewczyn, które zadeklarowały chęć poprawy swojego zachowania. Czy zerwanie ze starym życiem i nawykami jest możliwe? Na pewno nie jest łatwe...

 

„Projekt Lady” to zderzenie odmiennych światów. Po jednej stronie, reprezentowanej przez bohaterki programu, królują: brak manier, imprezowanie, konflikty z otoczeniem oraz specyficzne pojmowanie kobiecości.  Po drugiej - ułożona, stonowana i pełna jasnych zasad rzeczywistość.  Gdy  staną naprzeciw siebie, wybucha istna wojna.

12 pogubionych dziewczyn ma szansę zmienić swoje życie. Pod czujnym i krytycznym okiem doświadczonych mentorek i ekspertów z różnych dziedzin, będą miały szansę wkroczyć w życie w zupełnie innym stylu. Podczas tej wyjątkowej drogi towarzyszyć im będzie Małgorzata Rozenek, która wesprze je w ciężkich chwilach, doda otuchy, zmotywuje do walki o własne marzenia.

Uczestniczki programu zamieszkają na kilka tygodni w pięknym Pałacu w Radziejowicach. Wszechobecne kamery będą je obserwowały 24 godziny na dobę. Pobyt w wymagającej szkole dla przyszłych dam okaże się pełen niespodzianek, a przyczyną tych nieprzewidzianych sytuacji nierzadko będzie nieokiełznany temperament dziewczyn. Na początek każda z nich będzie musiała oddać wszystkie niepotrzebne, a wręcz przeszkadzające im w przemianie rzeczy, takie jak telefony komórkowe, tablety oraz ozdoby, łącznie z tipsami czy sztucznymi rzęsami. Do skromnych mundurków założą naszyjniki z pereł – symbol damy. A co potem? Codziennie będą wykazywać się w zadaniach z wielu dziedzin. W wypełnionym po brzegi planie zajęć znajdą się między innymi lekcje stylu, savoir-vivre’u, autoprezentacji, zajęcia z dress code’u, etykiety biznesowej, rysunku, gotowania czy jazdy konnej.

Uczestniczki wszystkiego będą uczyć się pod okiem dwóch mentorek. Pierwsza z nich to dr Irena Kamińska-Radomska - wykładowca, adiunkt i trener etykiety biznesu, protokołu dyplomatycznego i sztuki wystąpień publicznych, certyfikowana z zakresu międzynarodowego protokołu i etykiety w Waszyngtonie, autorka książek i licznych artykułów. Drugą mentorką jest Tatiana Mindewicz-Puacz - doradca i trener w zakresie komunikacji interpersonalnej i masowej, trener rozwoju osobistego, dyplomowana psychoterapeutka z nurtu tzw. integracyjnego, certyfikowany coach ICC, a także ekspert ds. kampanii społecznych i programów CSR.  Bezpośrednią, codzienną pracą nad bohaterkami zajmą się także wyspecjalizowani fachowcy - nauczyciele z „twardym charakterem”.

W każdym odcinku co najmniej jedna z dziewcząt opuści Pałac w Radziejowicach, a trzy z nich zmierzą się w wielkim uroczystym finale. Ta, która sprosta wyzwaniom oraz poczyni największe postępy, otrzyma wyjątkową nagrodę – opracowany i sfinansowany indywidualny tok rozwoju i dalszej edukacji.