Project RUNWAY

Projektowanie sukcesu!

Plejada znanych nazwisk!

Kreujemy najmodniejsze trendy i ogromne emocje!

13 uczestników

JURY:

Anja Rubik (prowadząca)

Joanna Przetakiewicz

Mariusz Przybylski

MENTOR: Tomasz Ossoliński

NAGRODA:

300.000 zł

Mecenat artystyczny marki SIMPLE

Własna kolekcja w magazynie „ELLE”

Już od 2 marca w każdą niedzielę o godz. 21:00 na antenie TVN gościć będzie PROJECT RUNWAY.

Program wyłoni spośród trzynastu zdolnych projektantów osobę posiadającą największy talent w projektowaniu ubrań.

W każdym z odcinków programu uczestnicy dostaną do wykonania zadanie, którego efekty będzie oceniać czteroosobowe jury w składzie: top modelka i prowadząca program – Anja Rubik, założycielka marki La Mania – Joanna Przetakiewicz, projektant mody – Mariusz Przybylski oraz zaproszony gość specjalny. Zawodników podczas wykonywania zadań, wspierać będzie mentor, którym w polskiej edycji show jest Tomasz Ossoliński.

Czy sukces można zaprojektować? W przypadku tego programu jest to możliwe! „Project Runway” pojawił się już w dwudziestu czterech krajach na świecie, zdobył miliony fanów i prestiżowe nagrody, jak choćby amerykańską statuetkę Emmy – określaną mianem telewizyjnego Oscara. Do tego każdy odcinek show to plejada znanych nazwisk oraz gwarancja najmodniejszych trendów i ogromnych emocji.

„Project Runway” narodził się w Stanach Zjednoczonych w 2004 roku, gdzie do tej pory powstało dwanaście edycji programu. Każda z nich biła rekordy oglądalności i stawała się dla jego zwycięzców trampoliną do świata wielkiej mody. Amerykański show to królestwo popularnej modelki Heidi Klum. Przez lata w jej programie, w roli gości specjalnych, pojawiały się gwiazdy z pierwszych stron gazet, jak choćby Natalie Portman, Victoria Beckham, Sarah Jessica Parker, Miranda Kerr, Pharrell Williams czy LivTyler.

Więcej informacji o programie: www.projectrunway.tvn.pl