TVN - PREMIEROWA ZIMA

TVN nie zapada w zimowy sen i dla swoich widzów przygotował premierowe odcinki programów emitowanych w prime time.

Nowością w godzinach wieczornych będzie serial „Singielka”, który od 30 listopada zmienia swoją porę emisji. Losy tytułowej Elki będzie można śledzić od poniedziałku do czwartku o godz. 20:55. „Singielka” wciąż poszerza swoją widownię, w obecnym paśmie (emisje o 17:25) oglądalność sięgnęła już 1,2 mln widzów, a udział w rynku w grupie miejskich kobiet to 16,3% (23-25.11, tg: k16-49,m.50t.+).

Serial opowiada historię Elki (Paulina Chruściel), samotnej dziennikarki, która zmotywowana nadchodzącym ślubem siostry zamierza znaleźć prawdziwą miłość. Ponieważ Elka nie ma dużo doświadczenia w sprawach sercowych, randkowanie przysparza jej dużo zawirowań i niekiedy zabawnych perypetii. Ale jak na niepoprawną romantyczkę przystało, Elka nie poddaje się i nadal wierzy, że znajdzie tego jedynego. Krążących wokół niej potencjalnych kandydatów nie brakuje. Elka zbliżyła się do kolegi po fachu – Mikołaja (Filip Bobek). Przyjaźni się także z redakcyjnym fotografem Tomaszem (Mateusz Janicki). Uczuciowych uniesień nie brakuje, a czas ucieka….. Czy Elka będzie miała kogo zabrać na zbliżający się ślub siostry? Na kogo zdecyduje się tytułowa singielka? Aby się dowiedzieć, zapraszamy przed telewizory od poniedziałku do czwartku, o nowej godzinie - 20.55!

TVN zimą kontynuuje też emisje premierowych odcinków serialu „Na Wspólnej” (poniedziałki – czwartki 20:15) oraz „Uwagi” (poniedziałek – piątek 20:50, sobota – niedziela 20:45).

Oba te programy dzięki emisji w lipcu i sierpniu zwiększyły widownię i udział w rynku.

„Uwaga!” tej jesieni gromadzi już 2,6 mln widzów z udziałem w rynku na poziomie 24,3% (k 16-49, m.50t.+).

Tej zimy dziennikarze „Uwagi!” tak samo intensywnie, jak przez ostatnich 10 lat będą tropić to, co wzbudza emocje, niepokoi, ciekawi.  Wyzysk w pracy, niesprawiedliwość sądów, niekompetencja urzędów, niefrasobliwość instytucji, które powinny nieść pomoc, niezawiniona śmierć – to tematy, obok których reporterzy nie przejdą obojętnie.

Podobne efekty wzrostu oglądalności jak „Uwaga!” uzyskał serial „Na Wspólnej”. Jesienią losy bohaterów oglądało już 2,6 mln widzów, a udział w rynku wyniósł aż 24,6% w grupie miejskich kobiet.

 

Zapraszamy na ZIMĘ PEŁNĄ EMOCJI W TVN.