Nadchodzi finał LEGO Masters!

Już w sobotę trzy najlepsze zespoły czwartej edycji LEGO Masters zmierzą się w walce o 100 tysięcy złotych, zestawy klocków oraz tytuł mistrzowski! Finałowe konstrukcje będą powstawać przez aż 24 godziny, a w odcinku nie zabraknie zaskoczeń i wielkich emocji. Kto okaże się najlepszy? Dowiemy się już 18 listopada o 17:30 w TVN!

Bartek i Piotrek, Martyna i Marcin oraz Grzegorz i Michał – to właśnie oni staną do walki o zwycięstwo w finałowym odcinku LEGO Masters 4. Ostatnia konkurencja tego sezonu będzie zadaniem otwartym – uczestników ograniczać będzie tylko ich wyobraźnia oraz limit czasu na budowanie, czyli 24 godziny. Dla jurorów najważniejsza będzie technika i kreatywność, a także historia, jaką opowie dany projekt.

W finałowym odcinku nie zabraknie zaskoczeń! Pojawią się niespodziewani goście, ciepłe słowa od bliskich, a także muzyczne i sportowe niespodzianki. Wszystko po to, aby wesprzeć trzy finałowe pary w trakcie tworzenia spektakularnych i jedynych w swoim rodzaju budowli. Jest o co walczyć – na zwycięzców czeka 100 tysięcy złotych, zestawy klocków oraz tytuł Mistrza LEGO Masters!