„Na Wspólnej” - 2000 odcinek, 12 lat na antenie!

Dwa tysiące odcinków, dwie młode pary, dwa śluby i aż dwie okazje do świętowania!

14 stycznia na antenie TVN zostanie wyemitowany 2000 odcinek serialu - z wyjątkowo odświętną fabułą. Widzowie będą bowiem świadkami dwóch ślubów: Moniki i Damiana oraz Joanny i Bogdana, a także hucznego wesela, które wszyscy goście zapamiętają na bardzo długo...

Z kolei 27 stycznia minie 12 lat odkąd serial „Na Wspólnej” zagościł na antenie TVN i skradł serca widzów!

„Na Wspólnej” wciąż przyciąga olbrzymią rzeszę widzów, tej jesieni średnio w każdej minucie oglądany był przez ponad 2,6 mln osób.

W grupie kobiet z większych miast zapewnił sobie najwyższy udział w rynku wśród innych, wieczornych seriali codziennych.

 

„Na Wspólnej” jest jedną z nielicznych polskich produkcji, która może się poszczycić tak „sędziwym wiekiem telewizyjnym”. Serial zadebiutował na antenie TVN - 27 stycznia 2003 roku. W obsadzie znaleźli się zarówno znani i uwielbiani aktorzy, jak i młode talenty, które dorastały i rozkwitały na oczach milionów widzów. „Wspólna” stała się najpopularniejszą serialową ulicą, na której rodziny Ziębów, Brzozowskich, Hofferów, Zimińskich i Szulców, zawsze czekają na widzów z otwartymi ramionami.

„Na Wspólnej” to wspaniały kawałek naszego życia. Trudno o lepszą okazję do tego, żeby podziękować wszystkim widzom i fanom serialu za to, że od 12 lat i 2000 odcinków są z nami. To dla nas wielki honor i zaszczyt - bo to właśnie dla nich tworzymy świat „Na Wspólnej”, kreujemy bohaterów i ich losy! Doskonalimy się zarówno pod względem realizacyjnym, jak również szukamy pomysłów na rozwój fabuły, którą chcemy inspirować, wzruszać, zaskakiwać i dostarczać naszej widowni wielu emocji.”– mówi Grażyna Kozłowska, producentka „Na Wspólnej” ze strony FremantleMedia. „Ale jest coś, co - mimo upływu lat - pozostaje niezmienne: to przyjaźń, będąca nadrzędną wartością w relacjach międzyludzkich, która stała się fundamentem losów naszych bohaterów i scala ich po dziś dzień. Podobnie zresztą jak nas wszystkich, tworzących „Na Wspólnej” od 12 lat.” - dodaje producentka.

14 stycznia 2015 roku, na kilkanaście dni przed zacnym jubileuszem serialu, widzowie zobaczą 2000 odcinek, z wyjątkowo odświętną fabułą.

„To nie przypadek, a misternie zaplanowana i zrealizowana niespodzianka dla naszych widzów.” – mówi Tomasz Karpiński, producent „Na Wspólnej” ze strony TVN. „Bardzo nam zależało na tym, żeby ten wyjątkowy 2000 odcinek, był również wyjątkowy pod względem wątków. Zanim jednak widzowie zobaczą dwie zjawiskowe młode pary na ślubnym kobiercu, mogą się spodziewać potężnej dawki emocji! Cała ceremonia stanie bowiem pod znakiem zapytania, gdyż na kilka godzin przed jej rozpoczęciem panny młode i ich druhny – zamiast robić się na bóstwa - będą siedziały za kratami! Czym sobie na to zasłużyły i kto wybawi je z opresji – dowiecie się Państwo z 2000 odcinka.” - puentuje producent.

Zgodnie z zasadą „wszystko dobre, co się dobrze kończy” Monika Zięba i Damian Cieślik oraz Joanna Budzyńska i Bogdan Berg - w towarzystwie najbliższej rodziny i przyjaciół - powiedzą sobie jednak sakramentalne „tak”! Po uroczystym ślubie przyjdzie czas na huczne wesele, któremu - wyjątkowo – poświęcony jest cały odcinek 2001 (emisja: 15.01.2015)!

Zapraszamy do oglądania „Na Wspólnej” od poniedziałku do czwartku o godzinie 20.10 na antenie TVN!

Dodatkowych informacji udziela:
Monika Reszka
Menedżer ds. Rozwoju Produktu Reklamowego
e-mail: m.reszka@tvn.pl