modyfikacja oferty programowej

Wszyscy znajdujemy się obecnie w wyjątkowej sytuacji. Od wielu dni podejmujemy działania mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa naszych pracowników przy jednoczesnym utrzymaniu atrakcyjnej oferty dla widzów i klientów TVN.

Zmiany w organizacji produkcji wpływają na kształt naszej oferty i wymuszają korektę planów programowych.

W najbliższym czasie bez zmian emitowane będą  seriale „Motyw” i „Na Wspólnej”, programy „Ameryka Express” oraz „Masterchef Junior”, jak również „Dzień Dobry TVN”. Poranny program TVN24 „Wstajesz i wiesz”, „Fakty po południu” o 16:00 i 16:30 oraz „Uwaga! Koronawirus” pozostaną na antenie TVN do końca kwietnia. Ponadto oferta programowa zostanie wzbogacona o atrakcyjne pozycje filmowe.

Zmiany w ramówce są podyktowane przede wszystkim sytuacją produkcyjną. W związku z pandemią koronawirusa musieliśmy wstrzymać niemal wszystkie nagrania, poza realizowanymi w warunkach szczególnej ostrożności: „Dzień dobry TVN" i „Uwagą". Musimy oszczędniej gospodarować już nagranymi programami. Część nagranych już programów utrzymamy na antenie, część zostawimy na kolejne tygodnie, czy może miesiące. Mam nadzieję, że względnie szybko uda się wznowić realizację przynajmniej niektórych programów czy seriali, ale tak naprawdę nikt dziś nie umie powiedzieć jak długo potrwa obecna sytuacja – mówi Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego TVN.

Szczegóły zmian:

  • Od 29 marca wstrzymana zostanie emisja premierowych odcinków następujących programów i seriali:

Co za tydzień
Kod genetyczny

Kuba Wojewódzki
Superwizjer
Chyłka-Kasacja

  • Od 30 marca premierowe odcinki poniższych produkcji zostaną zastąpione powtórkami:

Ukryta prawda
Milionerzy

Kuchenne rewolucje

  • 4 kwietnia wyemitowany zostanie ostatni premierowy odcinek programu „36,6°C”
  • Od 30 marca „Ślub od pierwszego” wejrzenia będzie można oglądać ponownie na antenie TVN, emisja rozpocznie się od 6. odcinka; 28 oraz 29 marca na antenie TVN zostanie wyemitowanych pierwszych pięć odcinków programu, które wcześniej można było obejrzeć w TVN7

Czytaj więcej: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/piotr-tyborowicz-obecna-sytuacja-wymusza-korekte-planow-programowych-tvn-przypuszczamy-ze-obroty-beda-nizsze