„MILIONERZY” W TVN – PROGRAMOWY STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ

Powrót programu „Milionerzy” okazał się programowym strzałem w dziesiątkę! Teleturniej przyciągnął przed ekrany telewizorów rzesze fanów i tym samym polepszył wyniki stacji TVN w prime-time.

Wiosną stacja TVN pokazała 58 premierowych odcinków teleturnieju „Milionerzy”, które śledziło średnio 2,3 mln widzów, co przełożyło się średnio na ponad 17% w grupie 16-49 lat.

Najlepiej oglądanymi odcinkami była długo wyczekiwana premiera „Milionerów” 9 lutego, którą oglądało prawie 3,5 miliona widzów, a także wielkanocne wydanie programu z udziałem Piotra Kraśko, Kingi Rusin, Filipa i Zygmunta Chajzerów, oraz Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana. Specjalny odcinek z gwiazdami emitowany w sobotę 15 kwietnia oglądało około 3,3 widzów. W Wielkanocny Poniedziałek teleturniej zgromadził przed telewizorami ponad 4 miliony widzów.

Teleturniej „Milionerzy” jest również chętnie oglądany na platformie Player.pl, gdzie dotychczas zanotował blisko 5,5 miliona wyświetleń.

Powtórki wiosennej edycji programu „Milionerzy” można oglądać w telewizji TVN od 22.05 do 01.06 w TVN o 20:55, od poniedziałku do czwartku.

Od 26.06 do 31.08 na antenie TVN powtórki programu emitowane będą  w TVN o 8:00, od poniedziałku do piątku.