MILION w „MILIONERACH”!

Emerytowana nauczycielka wygrała milion w „Milionerach”!

Po raz drugi w historii programu Hubert Urbański wręczył czek warty milion złotych! Długo wyczekiwanym zwycięzcą kultowego teleturnieju, została przesympatyczna emerytowana nauczycielka języka polskiego z okolic Bieszczad Maria Romanek. Kim jest, jakie są jej zainteresowania i na co przeznaczy nagrodę?

Nowa milionerka zaskoczyła wszystkich widzów ogromną wiedzą, wyczuciem, a także odwagą w podejmowaniu ryzyka. Hubert Urbański był pod dużym wrażeniem umiejętności uczestniczki:

- Mogę tylko powiedzieć, że właśnie tak się gra w „Milionerach”! Nic dodać, nic ująć! – podsumowuje prowadzący program „Milionerzy”. 

Pani Maria uwielbia czytać książki oraz rozmawiać na ich temat, dlatego też należy do „Dyskusyjnego Klubu Książki”. Lubi oglądać programy, które dotyczą kultury, filmy dokumentalne, a także słuchać radia. Jej pasją jest nie tylko czytanie, ale także rozwiązywanie krzyżówek oraz spotykania z przyjaciółmi. Kocha przyrodę, od podstaw stworzyła cudowne ogrodowe zakątki przy swoim domu. Jest matką szóstki dzieci, lubi spotykać się z ludźmi i chętnie angażuje się w pomoc potrzebującym.

Nowa milionerka część wygranej pragnie przeznaczyć na cele charytatywne, ponieważ twierdzi, że: „przyjemnie jest dawać”. Chciałaby także odwiedzić Wyspę Księcia Edwarda, Gruzję, Odessę oraz Kubę. Pani Maria jest doskonałym przykładem na to, że pozornie zwykły człowiek może mieć niezwykłą wiedzę, a emerytura to dobry czas na podejmowanie nowych wyzwań oraz spełnianie swoich marzeń.

Odcinek z milionową wygraną oglądało średnio 2,7 mln widzów. TVN w tym czasie miał 21% udziału w rynku w grupie komercyjnej (1649lat).

Źródło: NAM, 21.03.2018, AMR% 4+, SHR%