Kolejny sezon „Mam Talent!” przyciąga ponad 3 mln widzów

MAM TALENT! już od pierwszego odcinka pozyskał serca widzów. Każdy z dwóch pierwszych odcinków oglądało ponad 3 mln osób, podobnie jak wcześniejszą edycję. Pierwszy odcinek śledziło 3 mln 46 tys. widzów, natomiast drugi już 3 mln 540 tys. Wynik ten zapewnił programowi zdecydowaną pozycję lidera w udziale w rynku.

 

 

udział w rynku

 

 

 

Ciągle zaskakujący i pokazujący nowe talenty uczestnicy, nieprzewidywalni jurorzy i niezastąpieni prowadzący, czyli „Mam talent!”. Czy za sprawą Agustina Egurroli zwycięży taniec, czy jednak postawi na swoim przewodnicząca jury Agnieszka Chylińska? A może Małgorzatę Foremniak oczaruje ogniste spojrzenie utalentowanego uczestnika? Tak czy inaczej, ostatnie zdanie będzie należeć do widzów programu, bo to oni zdecydują kto zasłuży na miano najbardziej utalentowanego!

Akrobaci, muzycy, tancerze, żonglerze, kuglarze… ograniczeń nie ma. I tak w kolejnych odcinkach zobaczyć możemy m.in. pokazy kulinarne, cukiernicze, florystyczne. Na osoby lubiące dreszczyk emocji czekają wręcz drastyczne sceny, a wśród nich objadanie się żyletkami czy mrożący krew w żyłach występ z użyciem pejczy. Również artyści – malarze i rzeźbiarze – postanowili swoje umiejętności odkryć przed szeroką widownią. Na scenie pojawi się mistrz jojo, a nawet… naga kobieta. Padną także niecenzuralne teksty, które wyszły spod pióra polskiego pisarza, Aleksandra Fredro. Gra na zębach, nitach kubkach czy wykraczająca poza zmysły iluzja mentalna? Tego również nie zabraknie! Popularność „Mam talent!” zachęciła do udziału w programie obywateli pochodzących z Gwatemali, Peru, Haiti, Rosji i Gruzji.

Widzowie będą mieli także okazję zobaczyć, jak za kulisami programu zachowują się jurorzy, co robią w garderobach oraz… jak uprawiają sport. Z wysoką, dosłownie, klasą program poprowadzi para nie do podrobienia – Marcin Prokop i Szymon Hołownia. Będą zapowiadać, służyć pomocą i rozładowywać napięte emocje. Odprowadzać uczestników, nie tylko na scenę, ale i do drzwi...

Tego co będzie działo się na scenie nie sposób opisać. Po prostu trzeba to zobaczyć.

 

„MAM TALENT!” w każdą sobotę o 20:00 w TVN

oraz na www.tvnplayer.pl/programy-online/mam-talent-odcinki,50