TVN - JESIENNE NOWOŚCI PEŁNE WYZWAŃ

W tym tygodniu panują wyjątkowo wysokie temperatury, równie gorąco będzie u nas jesienią. Mamy dla Was aż cztery nowości, a do tego oczywiście wracają uwielbiane przez Was programy.

Pierwsza nowość to rodzinny talent show „Aplauz, Aplauz!”, w którym o przejściu do kolejnego etapu decydują zarówno jurorzy, jak i widownia zgromadzona w studio. Który duet wyśpiewa sobie drogę do sławy? Rywalizację zaczynamy już w niedzielę 6 września o 20:00.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ>>>

Nasza kolejna propozycja to serial „Aż po sufit!”, który przedstawia losy rodziny Domirskich. To słodko-gorzka opowieść o blaskach i cieniach życia, o rodzinnych więzach i relacjach, o konfrontacji marzeń z rzeczywistością. W głównych rolach zobaczymy Edytę Olszówkę, Cezarego Pazurę oraz zdolnych aktorów młodego pokolenia. Premiera już we wtorek 1 września o 21:30.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ>>>

Jesienią wraz z bohaterką „Singielki” rozpoczynamy poszukiwania tego idealnego faceta. Czy Elce uda się znaleźć prawdziwą miłość w 274 dni? Ten serial to pełna humoru, wzruszeń i emocji historia romantycznych przygód, w której zagra plejada gwiazd. Perypetie tytułowej Singielki będzie można śledzić od poniedziałku do piątku. Premiera telenoweli w październiku na antenie TVN.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ>>>

Tej jesieni szykujemy również wielki powrót. Anna Maria Wesołowska tym razem pojawi się w roli mediatorki. Wraz ze swoim zespołem będzie rozwiązywać trudne konflikty. Jak poradzi sobie z nowym wyzwaniem? Serial „Wesołowska i Mediatorzy” od wtorku 1 września w TVN.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ>>>