TVN - JESIEŃ PEŁNA HITÓW!

TVN jak zwykle nie zwalnia tempa - tym razem mamy dla Was aż 4 nowości w jesiennej ramówce. Sprawdźcie, jakie programy będą hitami nadchodzącego sezonu - a jest na co czekać! PS Szykują się również wielkie powroty naszych najpopularniejszych produkcji.

"AZJA EXPRESS"

Przygodę czas zacząć! Gwiazdy w towarzystwie zaufanego kompana wyruszają do południowej Azji. Mają do pokonania tysiące kilometrów i żadnej taryfy ulgowej. Jak sobie poradzą? Kto dotrwa do finału? Która z par powróci z tej eskapady bogatsza nie tylko w doświadczenia, ale i z nagrodą pieniężną? Program poprowadzi niezastąpiona Agnieszka Szulim. Wśród gwiazd wystąpią m. in.: Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan, Pascal Brodnicki, Renata Kaczoruk, Hanna Lis, Łukasz Jemioł, Agnieszka Włodarczyk oraz Przemysław Saleta.Premiera w środę 7 września, o godz. 21:30.

 

"NA NOŻE"

„Na noże” to smakowita pozycja w jesiennym menu stacji TVN. Podana z emocjonującą fabułą oraz apetyczną obsadą aktorską. Wojciech Zieliński i Piotr Stramowski pójdą w tym serialu na noże! Zagrają profesjonalnych, genialnych szefów kuchni, którzy rywalizują i walczą o tytuł najlepszego kucharza. Poprzeczka ustawiona jest więc bardzo wysoko. Dwa kulinarne światy, dwa różne charaktery i dwa systemy wartości. Trudne wybory, głód niespełnionych marzeń i poszukiwania prawdziwej miłości. Czy w świecie ostrej, kuchennej rywalizacji warto być wiernym swoim zasadom? Premiera w niedzielę 4 września, o godz. 21:30.

 

"ŚLUB OD PIERWSZEGO WEJRZENIA"

Samotność, nieudane związki i burzliwe rozstania. Co zrobić, gdy intuicja zawodzi w wyborze tej jedynej osoby? Czy warto zaufać nauce i oddać swój los fachowcom? Uczestnicy nowego programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” zdecydowali się na ten krok. Idealnego partnera lub partnerki będą dla nich szukać eksperci. Ale jest jeden warunek – swoich wybranków będą mogli poznać dopiero na ślubnym kobiercu…

Eksperci programu: prof. Bogusław Pawłowski – kierownik Katedry Biologii Człowieka Uniwersytetu
Wrocławskiego, Monika Staruch – seksuolog, dr Piotr Mosak – psycholog. Premiera w poniedziałek 5 września, o godz. 22:30.

 

"19+"

Mają 19 lat, zdaną maturę, głowę pełną marzeń i ukochanego smartfona w kieszeni. Z radością opuszczają szkolne mury i z entuzjazmem wkraczają w dorosłość. Nie spodziewają się nawet, że samodzielne życie da im prawdziwą lekcję. Jak potoczą się losy młodych bohaterów nowego serialu TVN „19+”? „19+” to produkcja z gatunku scripted docu, która opowiada historie absolwentów klasy maturalnej, próbujących odnaleźć się w dorosłym świecie. Premierowe odcinki już od listopada.

 

Jesień w TVN to nie tylko nowości, ale także nowe sezony hitowych i sprawdzonych programów, które od lat goszczą w ramówce stacji.

"DRUGA SZANSA"

W nowych odcinkach wiosennego hitu TVN z Małgorzatą Kożuchowską w roli głównej, przebojowa agentka gwiazd Monika Borecka znowu jest na topie. Monika oprowadzi widzów po meandrach polskiego show biznesu, a śledząc jej losy, będą mieli oni szansę zajrzeć za kulisy wielkich konferencji i telewizyjnych bankietów, odwiedzić plany zdjęciowe największych produkcji telewizyjnych i zajrzeć za zamknięte drzwi gabinetu prezesa telewizji. Premierowe odcinki w każdy poniedziałek od 5 września, o godz. 21:30.

 

"SINGIELKA"

W „Singielce” – fala powrotów. Olgierd wraca do domu, Tomasz z Himalajów, Natalia z wakacji, Konrad z Anglii, a „Singielka” na antenę TVN. Solidna dawka humoru i jeszcze większa porcja miłosnych zawirowań to gwarantowane składniki nowego sezonu. Nowi fatyganci, byli zalotnicy, stali wielbiciele i inni miłośnicy uroków Elki będą krążyć, kusić i intrygować. Czy komuś uda się ją oczarować? Czy po miłosnych perypetiach i gigantycznej pracy przy tworzeniu portalu Singielka ma jeszcze siłę na nową miłość? Na razie walczy o sukces nowego przedsięwzięcia i o swoje miejsce w branży. Premierowe odcinki od poniedziałku do czwartku 0 20:55.

 

"MAM TALENT"

Kolejny sezon jednego z najbardziej widowiskowych talent show. Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak oraz Agustin Egurrola wyruszą w podróż po Polsce w poszukiwaniu nieodkrytych talentów i barwnych osobowości. Towarzyszyć im będzie niezastąpiony duet prowadzących – Marcin Prokop i Szymon Hołownia. W jesiennej edycji show widzowie zobaczą szalone pomysły i wariackie występy, które dotychczas były ćwiczone jedynie w zaciszu domowym. W programie pojawią się nowe konkurencje – taniec twarzą, czy depilacja ogniem. Tego w historii show jeszcze nie było! Ta edycja programu to również festiwal magii z prawdziwego zdarzenia – iluzjoniści będą pomnażać pieniądze, czytać w myślach jurorów, uwalniać się z więzów. Kto tym razem będzie miał największy talent i wygra 300 000 złotych? Premiera w sobotę 3 września, o godz. 20:00.

 

"MASTERCHEF"

Nikt nie wyobraża sobie jesiennych wieczorów bez najlepszego programu kulinarnego w Polsce! Magda Gessler, Ania Starmach i Michel Moran idealnie doprawili każdy odcinek, wysoko podnosząc poprzeczkę! Uczestnicy w drodze do finału będą musieli pokonać nie tylko konkurencję, ale też własne słabości. Zwłaszcza gdy na planie pojawi się zjawiskowa Joanna Krupa – gwiazda „Top Model”. Premiera w niedzielę 4 września, o godz. 20:00.

 

"TOP MODEL"

Ten program to istna trampolina do świata wielkiej mody! Utorował drogę do sławy nie tylko finalistom poprzedniej edycji – Radkowi Pestce, Jakobowi Koselowi czy Karolinie Pisarek, ale także tym, którzy do ścisłej czołówki się nie zakwalifikowali jak Karolina Gilon, dziś gwiazda kanału TTV! Do premierowej edycji zgłosiły się setki młodych ludzi marzących o karierze. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Dawid Woliński oraz Marcin Tyszka zweryfikują kto zasługuje na miejsce w zaszczytnym gronie finalistów. A Michał Piróg jako prowadzący program doda uczestnikom otuchy i motywacji! Premiera we wtorek 6 września, o godz. 21:30.