JESIEŃ W TVN | NOWOŚCI ORAZ PREMIEROWE ODCINKI ULUBIONYCH PROGRAMÓW

Niebezpieczna „Pułapka”, tajemnice skrywane „Pod powierzchnią”, poruszająca podróż szlakiem migracyjnym i wyprawa w głąb południowoamerykańskiego lądu. To tylko niektóre z propozycji przygotowanych dla widzów przez stację TVN. Tej jesieni nie zabraknie również kontynuacji dobrze już znanych i lubianych seriali oraz programów. Czym zaskoczą w nadchodzącym sezonie? O tym widzowie TVN będą mogli przekonać się już od 3 września.

NOWOŚCI JESIENNEJ RAMÓWKI TVN:

PUŁAPKA
NIEDZIELA, 21:30, OD 9 WRZEŚNIA (6 odcinków)

OBSADA: Agata Kulesza (Olga Sawicka), Marianna Kowalewska (Ewa Maj), Leszek Lichota (komisarz Czarny), Mateusz Więcławek (Kamil), Joanna Kulig (starszy aspirant Justyna Mateja), Kinga Preis (prokurator Natalia Różańska), Krzysztof Pieczyński (Koman), Maria Maj (dyrektorka Domu Dziecka), Jacek Lenartowicz (major), Piotr Trojan (woźny), Marcin Czarnik (Adam) i inni.

REŻYSER: wielokrotnie nagradzany i wyróżniany Łukasz Palkowski, odpowiedzialny m.in. za filmy „Bogowie”, „Najlepszy” oraz serial „Belfer”.

Nowy serial kryminalno-obyczajowy TVN to przede wszystkim intrygująca historia, która angażuje widza już od pierwszego odcinka. „Pułapka” to jednak nie tylko wciągająca fabuła. Bohaterowie serialu to wielowymiarowe postaci, z których każda skrywa jakąś tajemnicę. Przeszłość, która nie daje o sobie zapomnieć, powróci, by połączyć ich losy.

POD POWIERZCHNIĄ
NIEDZIELA, 21:30, OD 21 PAŹDZIERNIKA (8 odcinków)

OBSADA: Magdalena Boczarska, Bartłomiej Topa, Łukasz Simlat, Maria Kowalska i inni.

REŻYSER: Borys Lankosz, laureat wielu nagród, w tym Złotych Lwów na Festiwalu Filmowym w Gdyni.

Namiętności, których nie potrafimy okiełznać. Tajemnice kryjące się za zamkniętymi drzwiami naszych domów. Kłamstwa, które niszczą nas samych. Nowy serial obyczajowy „Pod powierzchnią”
to próba odpowiedzi na pytanie, jak dobrze znamy tych, których kochamy.

WRACAJCIE, SKĄD PRZYSZLIŚCIE

Tej jesieni nie można również przegapić nowego programu Piotra Kraśki “Wracajcie, skąd przyszliście”. Prowadzący, razem z grupą Polaków wyrusza szlakiem, który pokonują uchodźcy w poszukiwaniu lepszego lub bezpiecznego życia. Bohaterowie będą mieli okazję poznać rzeczywistość ludzi, których do tej pory widzieli jedynie w telewizji.

PREMIEROWE ODCINKI ZNANYCH PROGRAMÓW I SERIALI:

DIAGNOZA
WTOREK, 21:30, OD 4 WRZEŚNIA

AMERYKA EXPRESS
ŚRODA, 21:30, OD 5 WRZEŚNIA

MAM TALENT!
SOBOTA, 20:00, OD 8 WRZEŚNIA

TOP MODEL
PONIEDZIAŁEK, 21:30, OD 3 WRZEŚNIA