Finał Roland-Garros Świątek – Paolini w sobotę w TVN, Eurosporcie 1 i Playerze

Już w sobotę TVN, Eurosport 1 i Player pokażą finał Roland-Garros, w którym Iga Świątek zmierzy się z Jasmine Paolini! Początek transmisji o 14:30!

Drugi turniej Wielkiego Szlema w tym roku zbliża się ku końcowi. Przed nami decydujące rozstrzygnięcia, w tym to najważniejsze dla polskich kibiców, czyli finał singla kobiet. W sobotę o 15:00 Iga Świątek zagra o trzecie zwycięstwo w Roland-Garros z rzędu i czwarte w karierze. Rywalką liderki rankingu będzie Jasmine Paolini z Włoch. Transmisja spotkania w TVN, Eurosporcie 1 i Playerze rozpocznie się o 14:30. Transmisja w Playerze będzie dostępna bez dodatkowych opłat dla wszystkich użytkowników platformy.

Mecz skomentują Marek Furjan i Dawid Celt. W studiu prowadzonym przez Piotra Karpińskiego gośćmi będą Justyna Kostyra i Maciej Synówka. Wysłannikiem TVN Warner Bros. Discovery w Paryżu jest Paweł Kuwik.

W niedzielę rozegrany zostanie finał singla mężczyzn, w którym zagrają Carlos Alcaraz lub Jannik Sinner i Casper Ruud lub Alexander Zverev. Mecz, którego transmisja w Eurosporcie 1 i Eurosporcie Extra w Playerze rozpocznie się w niedzielę o 14:30 skomentują Karol Stopa i Lech Sidor. Półfinały odbędą się w piątek.