Dzień Dobry Wakacje w każdy wakacyjny weekend w TVN

Już od 28 czerwca ruszają specjalne wydania Dzień Dobry TVN – „Dzień Dobry Wakacje”.
W zeszłym roku średnia widownia pasma osiągała ponad 700 tysięcy osób, dzięki czemu program był zdecydowanym liderem niedzielnych poranków. Wśród widzów dominowały kobiety z większych miast i wyższymi dochodami.


W wakacje 2014 odróżnieniu od zeszłego roku Dzień Dobry Wakacje emitowane będą zarówno w soboty, jak i w niedziele.

TVN zapewni wiele atrakcji zarówno dla tych spędzających wakacje w domach, jak również wypoczywających nad morzem i jeziorami.

Gospodarzami „Dzień Dobry wakacje” będą prowadzący „DD TVN”, czyli Dorota Wellman, Marcin Prokop, Magda Mołek, Robert Kantereit, Marcin Meller, Kinga Rusin, Bartek Węglarczyk i Jolanta Pieńkowska. Dołączy do nich także Agnieszka Szulim, prowadząca w TVN program „Na językach”.

W  „Dzień Dobry Wakacje” pojawią się specjalne relacje z „Projektu Plaża”, w którym zaprosimy widzów stacji i wszystkich „wczasowiczów” do wspólnej zabawy w „miasteczku TVN” w wakacyjnych kurortach. Dla odwiedzających miasteczko, przewidziane są liczne gry i zabawy w terenie, a wieczorami gości bawić będą gwiazdy programów „X Factor” i „Mam Talent!. W tym roku zagościmy  w: Świnoujściu, Kołobrzegu, Szczecinku, Mielnie, Darłowie, Władysławowie, Gdyni i Augustowie.

Zapraszamy w soboty i niedziele w godzinach 8:30-11:00