TVN - JUŻ OD 15 LUTEGO „DRUGA SZANSA” - NOWY SERIAL Z GWIAZDORSKĄ OBSADĄ I AUTORSKIM SCENARIUSZEM

Serial obyczajowy

Emisja: poniedziałek 21:30, od 15 lutego

Występują: Małgorzata Kożuchowska (Monika Borecka), Bartłomiej Świderski (Marcin Kryński), Rafał Królikowski (Jakub Zeit), Maja Ostaszewska (Lidia Rak), Magdalena Boczarska (Sara Daymer), Katarzyna Herman (Anna Starczyńska), Tamara Arciuch (Kinga Kryńska), Maciej Musiałowski (Ksawery Kryński), Justyna (Magdalena Berus), Monika Mariotti (Ola Bajewicz), Paweł Domagała (Igor Szot), Wojciech Mecwaldowski (Grzegorz Rak), Małgorzata Niemirska, Kazimierz Kaczor oraz inni.

Co jest w życiu naprawdę ważne? Czy każdy zasługuje na drugą szansę? Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska), bohaterka nowego serialu TVN udowodni, że zawsze można zacząć od nowa. Wykorzysta swoją szansę, którą dał jej los i będzie walczyć o szczęście i prawdziwą miłość.

Monika to kobieta sukcesu. Wiedzie perfekcyjne życie: jest rozchwytywaną agentką gwiazd, ma pieniądze i atrakcyjnego mężczyznę u boku. Kocha życie w biegu, nie rozstaje się ze swoim telefonem i jest na bieżąco z nowinkami z Facebook’a. Show-biznes jest dla niej jak powietrze, nie umie bez niego żyć. Najbliższa przyjaciółka Moniki – Sara Daymer (Magdalena Boczarska) to znana polska aktorka filmowa i celebrytka. Tworzą idealny tandem – razem chodzą na imprezy branżowe do najmodniejszych klubów stolicy, popijając szampana i ocierając się o największe nazwiska polskiego kina. Monika żyje w przekonaniu, że osiągnęła wszystko o czym marzyła. Ta sielanka nie trwa jednak długo. W wyniku intrygi w jednej chwili traci wszystko. Zostaje bez pracy i przyjaciół, zostaje odrzucona przez świat show-biznesu, który dotychczas leżał u jej stóp. Trafia do aresztu i zostaje skazana na prace społeczne w szpitalu. Monika po raz pierwszy w życiu zostaje absolutnie sama…. Zdradzona, upokorzona i bez pomysłu co dalej.

Czy ktoś pomoże Monice w odnalezieniu nowej drogi życia? Czy będzie to jej partner Jakub Zeit (Rafał Królikowski), czy może lekarz Marcin Kryński (Bartłomiej Świderski)? Kto wesprze główną bohaterkę w najczarniejszej godzinie jej życia? Czy przyjaciółka Moniki, Sara Daymer (Magdalena Boczarska), sławna aktorka i celebrytka zostanie u jej boku? A może to rodzina i siostra Lidka (Maja Ostaszewska) pomoże w przywróceniu głównej bohaterce wiary w ludzi?

"Druga szansa" to serial o tym co ważne jest w życiu, a co w jego pędzie często nam umyka. O tym, że nie ma przeciwności nie do pokonania, jeśli mamy życzliwych ludzi wokół, oraz o tym, że każdy zasluguje na nowe otwarcie.

Serial "Druga szansa" to pierwsza wspólna produkcja stacji TVN i ATM Grupy. Fabuła produkcji oparta jest na autorskim scenariuszu.

Przedpremierowe odcinki dostępne także w player.pl.