„DIAGNOZA” – świetne wyniki oglądalności. Trzeci sezon na jesieni.

Po olbrzymim sukcesie premierowego sezonu serialu „Diagnoza” i bardzo dobrej oglądalności odcinków nowej serii, telewizja TVN podjęła decyzję o kontynuacji zdjęć. Już jesienią obejrzymy kolejną odsłonę medyczno - kryminalnej produkcji.

„Diagnoza” ewidentnie przypadła do gustu widzom i niezmiennie budzi ogromne emocje. Każdy odcinek serialu przyciąga rzesze fanów! To nie tylko zasługa rewelacyjnej obsady i utalentowanych twórców, ale też dobrze napisanego scenariusza. W kolejnym sezonie znów zaskoczymy naszych widzów. Pojawią się nowe mocne postaci oraz związane z nimi zawiłe i zaskakujące historie…” - mówi Dorota Kośmicka, producentka.

Po siedmiu odcinkach druga seria serialu przyciąga ponad 2,1 mln widzów przy udziale wynoszącym 18% proc. w grupie 16-49. Taki wynik dał TVN pozycję niekwestionowanego lidera pasma w grupie komercyjnej. Losy Anny Leśniewskiej przyciągają aż 25% kobiet z miast 50tys.+.

Serial „Diagnoza” opowiada o doktor Annie Leśniewskiej, która w wyniku tragicznego wypadku straciła pamięć. Dzięki wielkiej determinacji Anny i fachowej opiece lekarzy ze Specjalistycznego Szpitala Nr 4 w Rybniku, Leśniewskiej udało się odzyskać zdrowie i wspomnienia. Bohaterka mogła w końcu rozliczyć się ze swoją trudną przeszłością i największym wrogiem – Janem Artmanem. Teraz, po powrocie do zawodu lekarza, wygranej batalii sądowej z byłym partnerem oraz odzyskaniu dzieci, stara się poukładać swoje życie na nowo. Niestety zostaje wplątana w niebezpieczną aferę kryminalną…

„Diagnoza” emitowana jest od 20 lutego br. we wtorki o godz. 21:30.

Powtórki: niedziela, godz. 13:00