TVN - „AŻ PO SUFIT” PODBIJA SERCA WIDZÓW

1 września wystartował najnowszy serial TVN „Aż po sufit”. Pierwsze odcinki dotarły do bardzo atrakcyjnego targetu reklamowego. Affinity index w grupie wielkomiejskich kobiet z dochodami sięgnęło poziomu 175 (kobiety 16-49, m.50tys.+, doch/g 3000+ vs 16-49).

A przed nami kolejne odcinki i rosnące emocje.

„Aż po sufit!” to współczesna saga rodzinna. Bez lukru i ideałów.
To opowieść o blaskach i cieniach życia, o rodzinnych więzach i relacjach, o konfrontacji marzeń z rzeczywistością. Gdy Joanna (Edyta Olszówka) i Andrzej (Cezary Pazura) Domirscy, małżeństwo z 25 letnim stażem wypuszczają w świat swoje pociechy i zaczynają odkrywać plusy życia we dwoje, los sprowadza do domu ponownie całą rodzinę.

Pod jednym dachem spotykają się różne osobowości, doświadczenia i temperamenty. Wojownicza Kama (Karolina Staniec) to najstarsza z trojga dzieci. Wraca do rodziców, gdy jej związek z kolejnym mężczyzną okazuje się toksyczna pułapką. Zdecydowanie więcej szczęścia w miłości ma najmłodszy syn Domirskich, Łukasz (Krzysztof Chodorowski). Jego serce należy do Natalii (Erika Karkuszewska), córki milionerów. On także chce być człowiekiem sukcesu. Kariera jest dla niego najważniejsza, ale życie ponad stan wpędza go w poważne długi… Łukasz nie ma wyjścia i prosi rodziców o lokum. Z kolei Tomek (Kamil Szeptycki) teoretycznie opuścił rodzinne gniazdo.  Mieszka jednak tuż obok rodziców. Wieczny Piotruś Pan – żyje tu i teraz, bez większych planów i zobowiązań. Do domu Joanny i Andrzeja wprowadza się także dziadek, który nie potrafi pogodzić się ze śmiercią swojej żony. Tym samym rodzinny dom aż po sufit zapełnia się Domirskimi...

Zapraszamy na kolejne odcinki!

Emisje w każdy wtorek o godz. 21:30, w TVN!