"Szkoła" świętuje nagranie 100 odcinka!

Dziś na planie serialu „Szkoła” wyjątkowa okazja do świętowania! Nauczyciele, uczniowie i ekipa produkcyjna realizują 100 odcinek, który na antenie TVN zostanie wyemitowany wiosną. Ale powodów do dumy jest znacznie więcej bowiem, prawdziwe historie współczesnych nastolatków, pokazywane w „Szkole”, wprost skradły serca widzów!

Szkolne korytarze kryją wiele tajemnic. To tu rozwijają się pierwsze przyjaźnie i miłości, nie brakuje ostrych kłótni, poważnych problemów, a czasami nawet brutalnych bójek. Trudne tematy, inspirowane prawdziwym życiem, nie są obce szkolnemu scenariuszowi. A przed nauczycielami wielokrotnie stawiane są duże wyzwania wychowawcze. W myśl zasady, że „Szkoła” nie tylko uczy, ale i wychowuje. Czy zatem, przy jubileuszowym torcie, nauczyciele życzyli sobie grzeczniejszej młodzieży? A młodzież prosiła o bardziej pobłażliwych nauczycieli? Przekonamy się o tym już wiosną!

Tymczasem w jubileuszowym odcinku poznamy historię Wojtka Malczyka, ucznia klasy Ib liceum, który nie radzi sobie z wybuchowym ojcem. I w końcu decyduje się targnąć na własne życie… Szczęśliwie, we właściwym momencie, znajduje wsparcie w nauczycielu. Z 100 odcinka dowiemy się również, do czego może doprowadzić zazdrość między nastolatkami. Fotomodelka, Klaudia Sachocka, uczennica klasy Ib liceum, szybko wzbudza sympatię w klasie i jednocześnie ogromną niechęć zazdrosnej koleżanki, która postanowi bardzo uprzykrzyć jej życie…

Zapraszamy do oglądania nowych odcinków „Szkoły”, które na antenie TVN już wiosną.