TVN - „AGENT-GWIAZDY” W NOWEJ ODSŁONIE POWRACA PO 14 LATACH JUŻ OD 23 LUTEGO

Reality show

Emisja: wtorek 21:30, od 23 lutego

Prowadząca: Kinga Rusin

 

Po 14 latach na antenę TVN wraca jeden z najpopularniejszych telewizyjnych reality show! Tym razem na poszukiwania Agenta wyruszą celebryci. W blasku afrykańskiego słońca zmierzą się z własnymi słabościami i lękami. Czy wytrzymają szalone tempo, skrajne emocje, pot i łzy?  Ale sprawność fizyczna to zaledwie  połowa sukcesu… By przetrwać w programie trzeba także wykazać się intuicją i sprytem. Jak gwiazdy poradzą sobie w nowej roli? Kto z nich zdemaskuje Agenta?

RPA - raj dla turystów szukających niezapomnianych wrażeń. To właśnie tam, w odległe zakątki południowej Afryki, Kinga Rusin zabierze czternastu znanych i lubianych celebrytów: aktorów, wokalistów, dziennikarzy i sportowców. Nie będą to jednak beztroskie wakacje! Na miejscu uczestnicy programu, czyli siedmiu mężczyzn i siedem kobiet, dostaną do wykonania specjalną misję. W ekstremalnych warunkach będą musieli stawić czoła własnym słabościom, a na pierwszym miejscu postawić interes całej grupy. Czy uda im się to osiągnąć? Jak wiele są w stanie poświęcić dla innych? Czy pokonają własny strach?

W każdym z trzynastu odcinków Kinga Rusin przydzieli uczestnikom do realizacji  zadania specjalne. Będą one wymagały nie tylko sporej sprawności fizycznej, ale także umysłowej. Ograniczone zaufanie i umiejętność wnikliwej obserwacji to również warunki konieczne do przetrwania w programie. Bo na drodze do ukończenia każdego zadania będzie stał Agent. Dyskretnie sabotujący działania grupy, dążący do tego, by jak najdłużej pozostać niezauważonym. Kto z celebrytów wpadnie na jego trop?

Zwycięzcą zostanie ten, kto najlepiej wykona wszystkie zadania oraz zdobędzie największą wiedzę na temat Agenta.  Wysokość nagrody będzie zależeć od tego, jak z  wyznaczonymi celami poradzi sobie cała grupa i ile pieniędzy uzbiera. Do wygrania nawet 100 000 złotych.

„Celebrity Agent” to reality show oparte na belgijskim formacie The Mole. Program gromadził  przed telewizorami miliony widzów na całym świecie. W Holandii doczekał się aż 15 sezonów. Producentem polskiej edycji jest Jake Vision.