ZNAKOMITA OGLĄDALNOŚĆ WIECZORNEGO PASMA COMEDY CENTRAL FAMILY!

Średnio ponad 20 tysięcy osób dziennie ogląda przynajmniej jeden z programów emitowanych w ramach wieczornego pasma Comedy Central Family w czerwcu br*. Największą popularnością cieszą się takie programy, jak „Brickleberry” i „South Park”.

Nieszablonowa i pełna humoru oferta najzabawniejszych seriali i filmów komediowych to jeden z wyróżników Comedy Central Family na rynku telewizyjnym. Nic dziwnego, że stacja notuje cieszy się coraz większą popularnością. W czerwcu br. stacja osiągnęła najwyższy miesięczny poziom oglądalności w 2018 roku, wynoszący 0,16% SHR w grupie komercyjnej 16-49*. Tym samym w porównaniu do maja br. widownia Comedy Central Family wzrosła o 27%!* Szczególnie dużym powodzeniem kanał cieszy się również rano - serial „Frasier”, przedstawiający zabawne perypetie bostońskiego psychiatry, osiągnął oglądalność wynoszącą 1% SHR w grupie 16-49*.

Wakacyjna ramówka Comedy Central Family to przede wszystkim kultowe i pełne znakomitego humoru seriale, takie jak „Przyjaciele” i „Seks w wielkim mieście”. Dla wielbicieli rodzinnej rozrywki w ofercie stacji nie zabraknie takich produkcji, jak „On, ona i dzieciaki” oraz nagrodzonej dwoma nagrodami Emmy serialu „Mamuśka”.

W gorące wakacyjne wieczory na Comedy Central Family nie zabraknie również najlepszych i najzabawniejszych komedii, takich jak: „Polubić czy poślubić” z gwiazdą „Przyjaciół” Matthew Perrym, „Egzamin dojrzałości” ze Scarlett Johansson czy produkcji „Ich własna liga”
z Tomem Hanksem i Geeną Davis. Ponadto, w ramówce stacji pojawi się jedyny w swoim rodzaju film „Lewy sercowy”, w reżyserii jednego z najwybitniejszych amerykańskich reżyserów, Paula Thomasa Andersona.