Zima jest nasza! Wielkie emocje w Eurosporcie

Zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich, biathlonie, biegach narciarskich, narciarstwie alpejskim i kombinacji norweskiej – to wszystko czeka widzów Eurosportu od listopada!

Przed nami miesiące wypełnione zimowymi emocjami w Eurosporcie! Już 20 listopada na anteny stacji powróci ukochana dyscyplina Polaków, czyli skoki narciarskie. Puchar Świata rozpocznie się na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle, a tydzień później skoczkowie przeniosą się do Ruki. Jednymi z faworytów sezonu są Polacy na czele z Dawidem Kubackim i Kamilem Stochem. Ich kolejne starty komentować będzie znakomity duet Marek Rudziński – Igor Błachut. Ekspercie analizy i bezkompromisowe oceny zapewni z kolei Jakub Kot. Przed nami pasjonujący sezon!

W listopadzie rozpocznie się również kolejny sezon Pucharu Świata w biathlonie. W poprzednim walka o Kryształowe Kule toczyła się do samego końca rywalizacji. Z bardzo dobrej strony przez cały sezon pokazywała się Monika Hojnisz-Staręga, która i w tym sezonie będzie liderką polskiej kadry. Duże nadzieje można pokładać również w startach Kamili Żuk. Eurosport będzie pokazywał zawody Pucharu Świata z wyjątkowym komentarzem Tomasza Jarońskiego i Tomasza Sikory.

W bogatej ofercie zimowej Eurosportu są również widowiskowe zawody Pucharu Świata w narciarstwie alpejskim, a także zmagania w biegach narciarskich i kombinacji norweskiej.  Zima w Eurosporcie to setki godzin transmisji i wielkie emocje aż do marca!