Sportowa zima rozkręca się w Eurosporcie!

Koniec listopada jak zawsze wiąże się z prawdziwym początkiem zimy na antenach Eurosportu! Na antenach stacji królować będą kwalifikacje i konkursy Pucharu Świata w skokach narciarskich, zawody biathlonowego Pucharu Świata, a także Puchary Świata w narciarstwie alpejskim, biegach narciarskich i kombinacji norweskiej. Eurosport to gwarancja najbogatszej na polskim rynku oferty sportów zimowych!

Już od 20 listopada na anteny Eurosportu wrócą skoki narciarskie, czyli ukochana dyscyplina zimowa Polaków! Jak co roku biało-czerwoni będą jednymi z faworytów każdych zawodów. W grze o najwyższe laury zobaczymy między innymi Dawida Kubackiego, Kamila Stocha i Piotra Żyłę. Kubacki – który jest ambasadorem Eurosportu – w ubiegłym sezonie we wspaniałym stylu wygrał prestiżowy Turniej Czterech Skoczni. Czy uda mu się włączyć w walkę o Kryształową Kulę? Smak jej zdobycia zna już Kamil Stoch, który dwukrotnie kończył sezon na pierwszym miejscu w klasyfikacji generalnej. Czekamy na kolejne polskie triumfy!

Eurosport pokaże zarówno konkursy, jak i kwalifikacje do nich. Transmisje obudowane będą studiami, w których Michał Korościel będzie gościł znakomitych ekspertów na czele z Jakubem Kotem i Krzysztofem Biegunem. Relacje bezpośrednio spod skoczni i nietuzinkowe rozmowy z bohaterami Pucharu Świata zapewni Kacper Merk, a o niezrównany komentarz zadbają Marek Rudziński i Igor Błachut.

Zima w Eurosporcie to jednak więcej niż skoki narciarskie! Dla polskich kibiców szczególnie interesujące będą także zawody biathlonowego Pucharu Świata kobiet, gdzie możemy liczyć na dobre wyniki Moniki Hojnisz-Staręgi i Kamili Żuk. Pasjonująco zapowiada się również rywalizacja o Kryształową Kulę wśród mężczyzn, a wszystko to z komentarzem Tomasza Jarońskiego i najlepszego polskiego biathlonisty – Tomasza Sikory.

W zimowej ofercie Eurosportu istotną rolę odgrywają także widowiskowe transmisje z Pucharu Świata w narciarstwie alpejskim. Widzowie mogę podziwiać najlepsze alpejki i najlepszych alpejczyków świata rywalizujących na pięknych stokach w konkurencjach technicznych i szybkościowych. Wiele relacji czeka też miłośników biegów narciarskich, którzy już teraz mogą ostrzyć sobie zęby między innymi na Tour de Ski.

Jeśli zima, to tylko w Eurosporcie!